WTF?
     
Правова вікторина для школярів Броварського району

Працівники відділу ювенальної превенції поліції Київщини, Національної академії внутрішніх справ України, Броварського відділу поліції, спільно з очільниками Великодимерської об’єднаної територіальної громади у рамках правопросвітницьких заходів "Я маю право" провели правову вікторину серед учнів освітніх закладів Броварського району. 

 
Учасники вікторини обрали капітанів та назви для своїх команд: «Служителі Феміди» Бобрицького НВО, «Праволюби» Великодимерського НВО, «Дзвін» Тарасівського НВО та «Юні правознавці» Руднянського НВО. 
Учні продемонстрували знання з різних галузей права та відповіли на питання журі, до складу якого входили ювенальні поліцейські, представники відділу освіти й служби у справах дітей та сім’ї Броварської РДА. 

 
За результатами, з рахунком 10:6, перемогла команда «Служителів Феміди» Бобрицького НВО. Друге місце виборола команда «Дзвін» Тарасівського НВО. 
За участь у вікторині учасники отримали грамоти та пам’ятні призи.
Після вікторини курсанти продемонстрували старшокласникам документальний фільм про Національну академію внутрішніх справ України, розповіли як стати курсантом та про роботу сучасних поліцейських.

Ювенальна превенція Київської області