WTF?
     
На Броварщині відбувся районний захід, що зібрав близько сотні дітей з особливими потребами

26 років тому Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Мета такого рішення цілком очевидна: люди з психічними та фізичними недугами повинні відчувати себе повноправними членами суспільства.
Близько 10% людей, які населяють нашу планету, інваліди. Цифра катастрофічна за своїми масштабами. І, треба визнати, зростає з року в рік.
У багатьох країнах світу в Міжнародний день інвалідів проходять різноманітні заходи, в яких беруть участь люди з обмеженими можливостями.


Броварщина також щорічно долучається до підтримки таких особливих людей. Так, 3 грудня, в будинку культури смт. Калинівка відбувся районний захід, що зібрав близько сотні дітей з особливими потребами. Веселі клоуни та королева розважали дітей у фойє, цікаві мультики транслювалися на великому екрані. Майстер-класи, аквагрим та виставки дитячих робіт – неповний перелік того, чим дорослі розважали юних наших земляків.

 
Зі сцени лунали вітання, адже були підбиті підсумки районного конкурсу малюнків та поробок «Повір у себе». У його рамках також відбувалися спортивні змагання, за що діти отримали цінні подарунки.
Звеселила присутніх дітлахів казка, яку майстерно показали учасники зразкового театру естрадної пісні «Маестро» КЗ БРР «Броварський районний будинок культури». 
До створення святкового настрою дітям долучилися: центр соціальних служб для дітей, сім’є та молоді; Броварський районний центр творчості; представники Червоного хреста; управління соціального захисту населення; відділ культури Броварської РДА; КЗ БРР «Броварський РБК» та представники влади.

Броварська РДА