WTF?
     
Міжнародний день людей з особливими потребами у Броварському міському центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю

З грудня  об 11.00 з нагоди Міжнародного дня людей з особливими потребами у Броварському міському центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю відбулися заходи за участю голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука, Броварського міського голови Ігоря Сапожка, голови Броварської районної державної адміністрації Миколи Клименка та депутата Київської обласної ради Олега Іваненка.

 

Гості оглянули приміщення та умови, в яких працюють фахівці та вихованці центру реабілітації, а також переглянули концертну програму, підготовлену до свята дітьми разом з педагогами.

 

О 13.00 у Броварському міському Територіальному центрі соціального обслуговування з нагоди Міжнародного дня інвалідів відбувся захід, що вже став традиційним.  В урочистостях взяли участь 50 підопічних Терцентру, які є інвалідами фізичних сенсорних розладів. По закінченні офіційної частини відбувся святкових концерт, підготовлений творчим колективом Міського культурного центру.

Також про цей захід згадується і на сторінці Київської обласної державної адміністрації.

 

Очільник Київської області відвідав Міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Броварської міської ради, який відзначає своє перше десятиріччя. Символічно, що річниця роботи Центру співпадає із Міжнародним днем осіб з інвалідністю.

 

Голова Київської ОДА привітав колектив і підопічних Центру та вручив їм почесні грамоти Київської обласної державної адміністрації. Окремих співробітників реабілітаційного центру було відзначено подяками «За самовіддану працю, відповідальне ставлення до виконання своїх посадових обов’язків, здатність ефективно діяти в умовах сьогодення».

  

В ході візиту Олександр Терещук оглянув приміщення Центру, поспілкувався з колективом та вихованцями. «Всі люді різні. Всі діти різні. В кожному є щось особливе, унікальне, неповторне. Ми зможемо збудувати цивілізовану європейську Державу лише якщо ми навчимось поважати та приймати людей в їхньому різноманітті, непересічності», – зазначив очільник області в своєму виступі перед присутніми.

 

Нагадаємо, сьогодні зранку в приміщенні Київської ОДА було відкрито виставку, що присвячена відзначенню Міжнародного дня людей з інвалідністю. На виставці представлені фото дітей з інвалідністю, вихованців дитячого реабілітаційного центру м. Бровари.

Броварська міська рада та КОДА