WTF?
     
Хто підпалив ліфт, смерть від обмороження в лікарні та крадіжки в Броварах та Броварському районі

За останній тиждень в Броварах та Броварському районі злочинців не злякав ні сніг, ні морози. Крадіжки, пограбування та розбої не убавили роботи працівникам Броварського відділу поліції.

На днях на телефонну лінію "101" надійшло повідомлення, що в будинку 12, що в Броварах по вул. Незалежності горить ліфт. Таки дійсно, по приїзду рятувальників була виявлена пожежа ліфту, яку вони швидко локалізували та ліквідували. Яка причина загоряння наразі невідома.

В період з 24.11.2018 по 01.12.2018 з гаража, що біля будинку по вул. Лагунової, 10-а було викрадено бензопилу, компресор, три велосипеди та 160 літрів дизельного пального. Крадіжка була виконана шляхом підбору ключа.

Між сусідами будинку по вул. Симона Петлюри відбулась сварка через ремонт квартири одного з них. В результаті сварки в хід пішов ніж. Серйозних тілесних ушкоджень ніхто не зазнав, але один із них попав під 125-у статтю КК України (Умисне легке тілесне ушкодження).

В населених пунктах Броварського району теж було не дуже спокійно.

29.11.2018 року в с. Світильня по вул. Леніна викрали 6 акумуляторних батарей, два вогнегасники та плиту обігріву. Крадіжка відбулась майже опівночі так, як в цей час по даній адресі спрацювала сигналізація.

30.11.2018 в с. Семиполки в стаціонар місцевої лікарні з обмороженням поступив 59-річний місцевий мешканець. Але, нажаль, лікарі не змогли його врятувати та чоловік помер. 

Дзвінок в поліцію про крадіжку надійшов і з заводу "Мономах", що в смт Велика Димерка. Було викрадено будівельні риштувальні конструкції на суму 27 тис. грн. Наразі броварські полісмени вивчають відеозаписи з камер відеоспостереження.

В перший день зими з однієї з квартир в с. Княжичі було викрадено плазменний телевізор, кабель та особисті речі. До помешканця злодії проникли через вікно. 
Це вже другий викрадений в цьому районі телевізор за останні два тижні. Нагадаємо, що близько двох тижнів тому плазменний телевізор викрали на Ялинці.