WTF?
     
Голова райдержадміністрації М.Ф. Клименко провів засідання колегії при Броварській РДА

29 листопада 2018 року голова райдержадміністрації М.Ф. Клименко провів засідання колегії при Броварській районної  державної адміністрації.

В засіданні взяли участь: голова Броварської районної ради С.М. Гришко, перший заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, заступник голови адміністрації О.Б. Юрченко, виконуючий обов’язки керівника апарату Н.В. Грабовецька, члени президії, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських, селищних рад та представники об’єднаних територіальних громад, голови профспілок району, представники засобів масової інформації. 

   Згідно порядку денного розглянуто наступні питання: 
   1. Про підсумки проведення у вересні – жовтні 2018 року Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя». 
   Вирішено: 
   - проводити роз’яснювальну кампанію з мешканцями району в напрямку привернення уваги суспільства до проблем людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших соціально незахищених верств населення. 
   - посилити увагу до потреб і запитів громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, інших соціально незахищених верств населення та здійснювати постійний контроль за наданням їм необхідних видів допомоги. 

  2. Про порядок надання платних медичних послуг, надходження та використання коштів від оренди приміщень Комунальним некомерційним підприємством «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області. 
   Вирішено: 
   - довести перелік платних послуг та перелік пільгових категорій населення по наданню платних послуг до відома населення Броварського району на території багатопрофільної клінічної лікарні (приміщення поліклініки, відділень лікарні та ін.). 
   - вивчити порядок надання медичних послуг на території багатопрофільної клінічної лікарні. 

 

 3. Про проект Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2019 рік. 
   Вирішили: 
   - вжити заходів для належного доопрацювання Програму соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2019 рік. 
   - схвалити проект Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2019 рік. 
   - подати проект Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2019 рік на розгляд сесії Броварської районної ради. 

 4. Про хід виконання Програми організації харчування учнів та вихованців закладів освіти Броварського району на 2018 рік
   Вирішили: 
   - забезпечити виконання Програми організації харчування учнів та вихованців закладів освіти Броварського району на 2018 рік. 
   - підготувати проект розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації «Про організацію харчування учнів і вихованців Броварського району у 2019 році». 
 

 5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Требухівської сільської ради. 
   Вирішили:
   - забезпечити належне виконання делегованих повноважень виконкому Требухівсбкої сільської ради: 
     * здійснювати контроль за дотриманням зобов’язань щодо платежів до місцевого бюджету на підприємствах і в організаціях, незалежно від форм власності;

дійснювати контроль за належною організацією обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування, транспорту, зв’язку, за технічним станом та утриманням інших об’єктів нерухомого майна усіх форм власності;

     * забезпечувати, у межах наданих повноважень, доступність та безоплатність освіти та медичного обслуговування. 
     * контролювати дотримання земельного та природоохоронного законодавства. 
     * враховувати в планах соціально-економічного розвитку с. Требухів пропозиції і зауваження, висловлені громадянами в письмових зверненнях та під час усних і виїзних прийомів. 
   - посилити увагу до життєвих проблем соціально незахищених категорій населення: інвалідів, учасників Другої світової війни, багатодітних сімей, осіб, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших громадян, вишукувати всі наявні можливості для задоволення їх обґрунтованих звернень. 
   - рекомендувати вжити заходів щодо: 
     * забезпечення контролю за виконанням делегованих повноважень та зверненнями громадян. 
     * належного ведення діловодства, відповідно до Інструкції з діловодства та Інструкції щодо організації роботи із запитами на публічну інформацію.

 6. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Плосківської сільської ради. 
   Вирішили:
   - забезпечити належне виконання делегованих повноважень виконкому Плосківської сільської ради;
   - здійснювати контроль за дотриманням зобов’язань щодо платежів до місцевого бюджету на підприємствах і в організаціях, незалежно від форм власності;
   - здійснювати контроль за належною організацією обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування, транспорту, зв’язку, за технічним станом та утриманням інших об’єктів нерухомого майна усіх форм власності;

  - забезпечувати, у межах наданих повноважень, доступність та безоплатність освіти та медичного обслуговування;

   - контролювати дотримання земельного та природоохоронного законодавства;

  - враховувати в планах соціально-економічного розвитку с. Плоске пропозиції і зауваження, висловлені громадянами в письмових зверненнях та під час усних і виїзних прийомів. 
   - посилити увагу до життєвих проблем соціально незахищених категорій населення: інвалідів, учасників Другої світової війни, багатодітних сімей, осіб, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших громадян, вишукувати всі наявні можливості для задоволення їх обґрунтованих звернень. 
  - рекомендувати вжити заходів щодо: 
  - забезпечення контролю за виконанням делегованих повноважень та зверненнями громадян; 

  - належного ведення діловодства, відповідно до Інструкції з діловодства та Інструкції щодо організації роботи із запитами на публічну інформацію.

Броварська районна державна адміністрація