WTF?
     
БРОВАРИ FM - казка чи реальність? Програма Броварської редакції міськрайонного радіомовлення винесена на найближчу сесію БМР

Виконавчий комітет Броварської міської ради схвалив програму діяльності та фінансової підтримки Броварської редакції міськрайонного радіомовлення та виніс її на затвердження на сорок дев’яту  чергову сесію Броварської міської ради VІІ скликання, яка відбудеться 20-го грудня 2018 року.

Програма включає в себе такі заходи:

  • Продовжувати практику тісної співпраці редакції із співзасновниками, а саме: сприяти регулярним виступам перед мікрофоном керівників та спеціалістів міської ради, районної державної адміністрації, районної ради, виконкому, відділів, управлінь та структурних підрозділів.
  • Проводити вивчення та враховувати запити радіослухачів, а саме: здійснювати моніторинг слухацької аудиторії і на його основі скориговувати пріоритетні напрями діяльності редакції та проводити творчі зустрічі колективу редакції із слухачами.
  • Продовжувати рубрики "Історія рідного краю", "Броварщина літературна", "Таланти Броварщини", «Юридичний вісник», «Світ очима дітей», «Комунальна сторінка», «Соцзахист інформує» та інші.
  • Підвищувати кваліфікаційний рівень журналістів і з цією метою провести стажування одного працівника у редакції інформаційного та суспільно-політичного мовлення у центральних телерадіокомпаніях, забезпечувати журналістів професійними періодичними виданнями.
  • Для поліпшення технічного оснащення придбати: 1.) студійне обладнання, 2.) комплект для передачі аналогового стерео сигналу, 3.) станцію для передачі аналогового радіо та передавальне обладнання.
  • Замовлення прорахунку FM – частоти. Участь в конкурсі на вільні радіочастоти. Організація радіомовлення територіальних громад: FM–мовлення та малопотужне FM–мовлення ( 5-30 Вт).

Згідно кошторису на 2019 рік дана програма передбачає витрати в розмірі 1,5 млн. грн. Бюджетом міста на фінансування та розвиток Броварської редакції міськрайонного радіомовлення передбачено 972,1 тис. грн. на рік.