WTF?
     
Воєнний стан: Броварська лікарня включена до військового резерву

У 12 медустановах Київської області створено резерв профільних ліжок для прийому військових, запаси лікарських засобів, медичних виробів, донорської крові та її препаратів. Одночасно кожна установа охорони здоров'я може прийняти мінімум 10-15 військових. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.
"Доступ цивільного населення в медустанови і правила отримання медичної допомоги на час військового стану залишаються незмінними. Крім того, Міністерство охорони здоров'я України спільно Міністерством оборони України прийняли спільний наказ, щоб всі захисники українських кордонів і національної безпеки при необхідності могли вчасно отримати необхідну медичну допомогу, зокрема - в умовах воєнного стану ", - сказано в повідомленні.

Як повідомляється, створений перелік закладів охорони здоров'я, які при необхідності готові надати необхідну вторинну (спеціалізовану) і третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу військовим.

"При необхідності установи охорони здоров'я будуть посилені фахівцями необхідної кваліфікації, зокрема - з Національної академії медичних наук. Всі медики і фармацевти відповідних відділень закладів охорони здоров'я будуть захищені: відповідно до закону, вони підлягають бронюванню ", - уточнюється в повідомленні.

Зокрема, в Броварському районі до військового резерву віднесено Броварську центральну районну лікарню, по вул. Шевченко, 14.
Із 730-ти ліжко-місць в даному медичному закладі, на резерв виділено 152. Із них місця по відділенням:

  • загальнохірургічні - 25;
  • травматологічні - 20;
  • нейрохірургічні - 7;
  • оториноларингологічні - 10;
  • офтальмологічні - 10;
  • загальнотерапевтичні - 50;
  • неврологічні - 30.