WTF?
     
Слідами митрополита Андрея Шептицького

До 150-річчя митрополита Андрея Шептицького 04 листопада 2015  року в актовій залі Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №7 студенти Трьохсвятительської  духовної семінарії УГКЦ презентували виставу «Слідами митрополита Андрея Шептицького». Глядачами були старшокласники та педагоги школи. Цікавий захід привернув увагу учнів та освітян до духовної спадщини митрополита УГКЦ Андрея Шептицького видатного громадського та церковного діяча, мецената, духовного провідника піднесення національного життя в західноукраїнських землях у першій половині ХХ ст.

Вдалою спробою було висвітлити зі сцени історичні та політичні обставини митрополичого служіння владики, зробити акценти на суспільно-політичних та соціальних проблемах у діяльності митрополита.

Живий вокальний супровід у ході вистави та оригінально підібрані відеосюжети підсилювали реалізацію великих виховних можливостей у ході вивчення життя й діяльності митрополита Андрея Шептицького.

На завершення творчої зустрічі з навчальним закладом о. Олег Панчиняк подарував шкільній бібліотеці книгу “Андрей Шептицький. До вас моє слово. 150 цитат митрополита. До 150-ліття від дня народження”.

Нагадаємо, що 09.10.2015 в Броварах Міському культурному центрі "Прометей", у малому залі Любомир Гузар зустрівся з вірянами. Темою зустрічі була постать Митрополита Андрія Шептицького. Зустріч вийшла дуже щирою і теплою.

Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації