WTF?
     
В Броварах хлопець-зачепер отримав тяжкі термічні опіки

14-річний житель міста Бровари отримав 50 % термічних опіків ІІ-ІІІ ступеню. Про це повідомляє поліція Київської області.  Наразі за життя неповнолітнього любителя «гострих відчуттів» борються медики.

Повідомлення про те, що підліток виліз на вагони, які стояли на маневровій колії, та отримав ураження електрострумом, надійшло від працівника залізничного вокзалу «Бровари» до чергової частини Броварського відділу поліції о 18.40 год.

На місці події працювали слідчо-оперативна група Броварського відділу поліції, медики.

Встановлено, що до залізничної станції «Бровари» хлопець прийшов з двома своїми товаришами. Вдома він батькам сказав, що пішов на заняття з репетитором.

У той час, коли друзі відійшли у своїх справах, хлопець з власної цікавості виліз на товарні вагони та отримав ураження електрострумом. Від удару високовольтної лінії його відкинуло на землю та він почав горіти. На допомогу підбігли його товариші і намагалися погасити полум’я.

Це вже не перший випадок його дитячого екстриму. Влітку, на щастя, завдячуючи правоохоронцям, обійшлося без травм. Тоді хлопець виліз на троси північного мосту через річку Дніпро в місті Києві, звідки його зняли та врятували столичні поліцейські.

Наразі вирішується питання про притягнення до адміністративної відповідальності його батьків за невиконання їхніх обов’язків щодо виховання дитини.

Також друзі та родичі просять допомогти хлопцю, адже його мама наразі хворіє на рак та проходить курс хіміотерапії

Як повідомили нашому виданню рідні постраждалого хлопця, Євген наразі знаходиться з опіковим шоком у важкому стані. Струм вразив мозок, нирки, легені, серце. Терміново на понеділок 26.11.2018 р. потрібні донори крові (будь-яка група, резуз +). Адреса, м. Київ, вул. Максима Берлінського, 12. Сказати - кров для Агабекова  Євгена.

 

Триває боротьба за життя учня 9 класу БСШ №7 Євгена Агабекова, який 23.11.2018 р. отримав 55% опіків тіла. Для лікування у клініці м. Бостон (США) необхідні кошти у розмірі 80 000 доларів. Значну суму коштів вже зібрано небайдужими броварчанами, 27.11.2018 р. на черговому засіданні виконкому виділено 110 тис. гривень для лікування Євгена. Однак, цих коштів недостатньо.  Ваша посильна допомога може врятувати життя дитини.

28, 29 та 30 листопада о 08.00  у внутрішньому дворі Броварської міської ради (вул. Гагаріна, 15) буде організовано транспорт (два мікроавтобуси) для перевезення броварчан, які мають можливість  здати кров  для Євгена Агабекова.

Група крові та резус-фактор крові не мають значення,  потрібна плазма.  Щодня Євгену необхідно отримати 1 літр плазми, а це  4 донори!  Донорам обов’язково  при собі мати паспорт.

Контактна особа   -  Чіпак Олександр, тел.:(093)359-96-93, (066)272-26-05.

Нагадаємо, що в квітні 2016 року від отриманих опіків на даху електропотягу помер 15-тирічний мешканець м. Бровари, учень Броварської ЗОШ №2.