WTF?
     
В Броварах з автомобілів знімають колеса та фари

Останнім часом в м. Бровари почастішали факти незаконних заволодінь транспортними засобами та їх комплектуючих. 

Із соціальних мереж нам стало відомо, що в ніч на 09.11.2015 по вул. Горького 3 було знято з автомобіля Renault Megane, який був припаркований біля будинку, всіх чотирьох колес. Господарі вже безколісного транспортного засобу відразу ж звернулися до правоохоронних органів. Черговий повідомив, що передасть сьогодні ввечері інформацію про злочин далі... 

 

Куди далі - невідомо так, як більше з господарями понівеченого "француза" поки що ніхто не зв'язувався. Вони просять всіх небайдужих допомоги, можливо свідків, можливо просто підказати, куди далі звертатися в таких випадках:

Цієї ж ночі в дворі по вул. Симоненка 2 з припаркованого Volkswagen Touareg зняли фари. Навряд чи правоохоронні органи знайдуть злочинців, але купівля нових фар для цього авто обійдеться господарям в кругленьку суму.

Взагалі останнім часом в Броварах збільшилась кількість крадіжок як самих автомобілів, так і їх комплектуючих. При чому, якщо раніше об'єктами злочинів були дорогі автомобілі, то зараз злочинці не "гидують" і ВАЗами з Тавріями. Які причини? Можливо збільшення патрулювання м. Києва новою поліцією змусило крадіїв змінити місця крадіжок на міста-супутники.