WTF?
     
Хвиля крадіжок пронеслась Броварами та районом

Минулого тижня Броварами та населеними пунктами Броварського району прокотилась чергова хвиля крадіжок.

Так, 12.11.2018 року в Броварах з приміщення по вул. Оникієнка, 77 було викрадено електроінструменти: 2 перфоратори, 2 болгарки, 4 бурильні машини та 2 лазерних рівнів.

16.11.2018  у мешканця будинку по вул. Київська 302 була вкрадена чавунна батарея, яка тимчасово була демонтована. В ході оперативної роботи вияснилось, що незаконно заволодів нею сусід, який "товаришував" з алкогольними напоями.

17.11.2018 року з приватного будинку по вул. Злагоди було здійснено крадіжку двох ноутбуків. Злочинці проникли до помешканця через вікно.

В цей же день були вкрадені електроінструменти з недобудованого приватного будинку по вул. Оболонська. Злочинці потрапили до помешкання за допомогою підбору ключів.

Також цього дня з офісного приміщення АТЛ, що по вул. Київська, було викрадено чотири ноутбуки. 

19.11.2018 року в будинку по вул. Короленка в денний проміжок часу, скориставшись відсутністю господарів квартири, злочинці, шляхом віджиму вікна викрали ноутбук та грошові кошти в розмірі 2500 грн.

Також ноутбук викрали і на Торгмаші з квартири по вул. Москаленка, 4. Господарі квартири повернулись додому, побачили відчиненні двері. Двері були непошкоджені, тому можна припустити, що відчиненні вони були шляхом підбору ключів. Цікаво, що в квартирі були ще мобільні телефони та грошові кошти, які злочинця чомусь не зацікавили.

По вул. Франка в Броварах один з мешканців незаконно "впаявся" до газової труби. Приїзд працівників облгазу все вирішив - трубу відрізано.

В Броварському районі також не було "тихо".

Так, на Ялинці відбувся злочин у вигляді крадіжки з одного з приватних будинків плазменного телевізора та праски. 

В с. Погреби, на протязі ночі шляхом віджиму вікна проникли до будинку по вул.Соловіна та викрали електроінструмент та будматеріали. Навпроти у сусіда є камери відеоспостереження. Працівниками поліції ведеться слідство.

В с. Рудня по вул. Щорса в період з 16.11-19.11.2018 рік було викрадено 130 дерев (туя). Злочинець на місці злочину залишив сліди. Ведеться слідство.

По всім цим справам ведеться слідство, ведуться оперативні відпрацювання.

Нагадаємо, що 17.11.2018 року працівниками Броварського відділу поліції у одного мешканця по вул. Олімпійська було виявлено та вилучено предмет схожий на гранату типу РГД-5. А 19.11.2018 року по одній з вулиць м. Бровари, патрульною службою було зупинено автомобіль, у водія та пасажира якого згодом знайшли наркотичну речовину амфетамін.