WTF?
     
Які заходи відбудуться в Броварах до Дня Гідності та Свободи

21 листопада 2018 року в місті відбудуться заходи до Дня Гідності та Свободи :

  • о 09:00 год. - Покладання квітів до пам’ятного знаку на Майдані Свободи, до місць поховання Героя Небесної Сотні, Героя України - Антоніни Дворянець та загиблих на Сході України.

 

Запалення свічок пам’яті.

  • об 11:00 – Броварська міська бібліотека запрошує на книжково-ілюстративну виставку і інформаційну бесіду «Промені свободи осяяли майдан».
  • о 13:00 год. у Броварській бібліотеці для дітей буде проведено інформ-репортаж «За Україну, за її волю».
  • о 14:00 год. у міському культурному центрі «Прометей» розпочинає роботу фотовиставка Броварського краєзнавчого музею «Захисники Донецького аеропорту».
  • о 14:30 год. у міському культурному центрі «Прометей» відбудеться тематичний захід до Дня Гідності та Свободи «Українець - це на все життя». 

 

До участі запрошуються учні старших класів закладів освіти. Метою заходу є вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, збереження та донесення до підростаючого покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття.

Броварський міський відділ культури