WTF?
     
Феєричний виступ броварських спортсменів на Кубку світу з УШУ Taolu World Cup 2018

14-17.11.2018 року в м. Янгон, що знаходиться в країні М'янма відбувся Кубок світу з УШУ Taolu World Cup 2018. Це був запрошувальний Кубок світу, до якого потрапили учасники, які увійшли до вісімки найкращих спортсменів Кубку світу, який в минулому проходив в Казані.

Місто Бровари цього разу представляли Темна Людмила, Рева Роман, Фещенко Данило, Суонг Артем та мешканка м. Маріуполь Терещенко Ганна, яка тренується в Броварах на базі СК "Світлотехник". Разом з їхнім тренером та наставником Ковалем Андрієм броварська команда достойно представила нашу країну на цих змаганнях.

 

Спочатку Ганна Терещенко здобула срібну медаль, пропустивши вперед тільки китаянку. А вже згодом золоте тріо, Рева Роман, Фещенко Данило та Суонг Артем, слухали гімн України на верхній сходинці п'єдесталу. Людмила Темна виборола п'яте місце.


- Нам було дуже важко, адже температура повітря перевищувала 37ºС. М'янма - країна хоч і бідна, але привітна, не дивлячись на джунглі з москітами, ящірками, богомолами та зміями, які оточують місто з усіх сторін, - розповідає тренер броварської збірної Андрій Коваль.

І супер феєричне завершення світових змагань з ушу! І в далекому Янгоні лунав гімн України! Наші хлопці переможці Фіналу Кубку світу з ушу! Приємно ... Це нічого не сказати. Гордість і радісне відчуття завершення важливого етапу тренувально-підготовчої праці спортсменів та тренерів! Шана і подяка Вам! І отже у кошику Української команди срібна медаль Ганни Терещенко та золото у Романа Реви, Артема Суонга та Данііла Фещенко, -  написав у себе на сторінці президент Федерації УШУ України.