WTF?
     
В нашому місті відбувся дитячий товариський турнір з шахів між збірними Броварів та Чернігова

В неділю 18-го листопада 2018 року в м. Бровари в рамках підготовки до офіційних обласних та всеукраїнських чемпіонатів було проведено товариський турнір з шахів між збірними м. Бровари та м. Чернігова. В турнірі прийняли участь діти до 14-ти років. 

 

Декілька годин в шаховому клубі, що по вул. Незалежності, 2 точилася запекла боротьба. Кожен з 28-ми учасників змагання, серед яких були спортсмени 1-го, 2-го та 3-го розряду, намагався достойно представити своє рідне місто.

Організаторами турніру було проведено чотири тури по 14 партій.

 

В кожному з турів відчувався накал, але в той же час дисципліна була на вищому рівні.

Підсумковий рахунок турніру - 47:9 на користь дітлахів з Броварів.

Від Федерації шахового спорту Броварів та з рук її голови Гребенюка Семена при підтримці відділу молоді та спорту міста Бровари всі учасники отримали почесні грамоти та солодкі подарунки.

 
Зробивши загальне фото на пам'ять біля шахового клубу, юні учасники змагання з Чернігова на чолі з їх наставником Куценко Юрієм Дмитровичем, гарно пообідавши в одному з кафе нашого міста, відвідали "Крокодилову ферму", яка в рамках своїх гастролей по Україні в цей час відвідала Бровари. 
Чернігівські гості запросили підопічних Семена Гребенюка до свого міста для товариського реваншу. Виклик було прийнято, тому побажаємо нашим юним спортсменам і надалі тримати марку та в майбутньому достойно представляти не тільки своє місто, а й свою країну.