WTF?
     
В Броварах демонтували самовільно встановлену трубу по вулиці Київська, 177

Працівниками комунального підприємства «Бровари-Благоустрій» спільно з управлінням інспекції та контролю Броварської міської ради 15 листопада 2018 було демонтовано самовільно змонтовану трубу по вулиці Київська, 177. Власник земельної ділянки, без дозвільної документації, без погоджень з балансоутримувачем водовідвідного каналу, поклав у лоток трубу, зменшивши тим самим пропускну спроможність каналу, а також засипав трубу землею. Зроблено це було тільки для того, щоб важка техніка могла вільно заїжджати та завозити будівельні матеріали на земельну ділянку, де розпочалось незаконне будівництво багатоквартирного будинку в приватному секторі.

Для усунення порушень Правил благоустрою, відділом контролю за станом благоустрою управління інспекції та контролю Броварської міської ради 08 листопада 2018 було надано припис про демонтаж самовільно змонтованої труби.

Власник земельної ділянки проігнорував вимоги припису,  не демонтував трубу та не відновив порушений благоустрій. Тому було прийнято рішення про демонтаж та відновлення благоустрою силами балансоутримувача каналу.

Броварська міська рада