WTF?
     
Міжгалузева Спартакіада профспілок Київської облради в Броварах

07.11.2015 на базі легкоатлетичного манежу у Броварах відбулися фінальні змагання обласної міжгалузевої Спартакіади профспілок Київської області. В турнірах із шахів, шашок, настільного тенісу, гирьового спорту, дартсу, перетягування канату змагалися представники 4 обласних галузевих профспілкових організацій.

   

На урочистому відкритті змагань присутніх привітали: голова Федерації профспілок Київської області Валентин Кононенко, голови обласних галузевих профоб’єднань, голова обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Микола Жирний та інші.

Протягом року галузевими профоб’єднаннями проведено два етапи змагань. Масові спортивні свята пройшли в галузях охорони здоров’я, соціальної сфери, держустанов, культури, та інших. То ж настав час проводити фінали. Представники міста Бровари та Броварського району були залучені до всіх команд, а саме: профспілок держустанов (де їх було найбільше), культури, освіти і охорони здоров’я. В активі представників Броварів два другі місця і одне третє. Серед шахістів не було рівних представнику Броварщини Миколі Степанцю (профспілка держустанов). Перемогли наші земляки і у турнірі з дартсу.

Абсолютний кращий показник на змаганнях  мав представник профспілки освітян із Борисполя Євгеній Биков, який 201 раз підняв 24 кілограмову гирю. За підсумком змагань перемогли «освітяни», які й завоювали загальнокомандну першість. Слідом за ними «фінішували» команди профспілок державних установ та культури. Переможці змагань та призери нагороджені медалями та грамотами Федерації профспілок області.

Броварська міська рада