WTF?
     
В Броварах мешканці одного з будинків на Торгмаші можуть залишитись без житла через "лежачі поліцейські"

 

В Броварах мешканці п'ятиповерхівки по вул. Володимира Великого, 10-А через мережу інтернет звернулися до міського голови Ігоря Сапожка аби той вирішив проблему з "лежачими поліцейськими" та вантажним автотранспортом по вул. Броварської Сотні, що біля їхнього будинку та запобіг руйнуванню їхнього будинку. 

 

Річ у тому, що нещодавно по вул. Броварської Сотні навпроти будинку по вул. Володимира Великого, 10-А положили обмежувачі швидкості у вигляді "лежачих поліцейських", поставили з обох боків попереджувальні знаки. Габаритний автотранспорт майже не реагує ні на знаки, ні на самі обмежувачі швидкості та "з грюкотом" проноситься через дану ділянку дороги.Цілодобові шум та вібрація від цього створює великий дискомфорт для мешканців даного будинку. Як стверджують мешканці першого під'їзду цього будинку, від цих вібрацій почалось часткове руйнування стін, з'явилися тріщини.

Мешканці будинку зверталися до ЖЕК-2 писали в Броварську міську раду на ім'я міського голови - ніякого результату це не дало.

Такою ж самою проблемою страждають і мешканці будинку по вул. Олімпійська, 10-А.
І ті, і інші просять міського голову міста в найближчий час зайнятися цією справою, поки будинок не перетворився в аварійний та пропонують декілька варіантів вирішення проблеми:

  • прибрати обмежувачі швидкості та поставити для пішоходів світлофор на вимогу;
  • пофарбувати обмежувачі швидкості, аби водій завчасно їх міг помітити;
  • контролювати працівниками поліції невиконання рішення виконкому міста по обмеженню руху великовагових транспортних засобів;
  • побудувати біля будинку шумозахисний бар'єр.

За словами мешканців району "Торгмаш", велика кількість вантажного транспорту рухається по вул. Оникієнка, повертають на вул. Броварської Сотні та прямують вже до об'їзної дороги. 
Нагадаємо, що ще в лютому 2017 року за розпорядженням міського голови вже обмежували рух транспорту по головним вулицям Броварів. Але, нажаль, ця заборона ігнорувалась тоді, ігнорується і сьогодні.