WTF?
     
В Броварах демонтували самовільно встановлений паркан з земель комунальної власності міста

15 листопада 2018 року представниками управління інспекції та контролю Броварської міської ради, КП «Бровари-Благоустрій», із залученням представників Броварського відділу Національної поліції України по зверненню громадянина Павленка А.С.,  було демонтовано  самовільно встановлений паркан з земель комунальної власності  міста по вул. Білана, 19. Про це повідомляє офіційнийсайт Броварської міської ради

 

Паркан перешкоджав вільному доступу до помешкання заявника та був встановлений на землях комунальної власності міста без дозвільних документів з порушенням Правил благоустрою міста Бровари. В п. 15.2.13 зазначено, що на об’єктах благоустрою міста забороняється самовільно встановлювати рекламоносії, тимчасові споруди, різноманітні конструкції та малі архітектурні форми, в тому числі і паркани.благоустрою міста Бровари. Броонні блоки, та та інші будівельні матеріали, які були самовільно встановлені по вул

Вимогу припису  від 01.06.2018 року №266 самостійно демонтувати зазначену конструкцію в триденний термін власники домоволодіння проігнорували.

 

Тому на виконання  рішення Броварської міської ради від 01.12.2015 року №724 «Про демонтаж самовільно розміщених (встановлених) об’єктів в місті Бровари» паркан було демонтовано комунальними службами міста.

Слід зазначити, що це вже другий за тиждень демонтаж ініційований управлінням інспекції та контролю Броварської міської ради та проведений працівниками КП «Бровари- Благоустрій».

14 листопада 2018 року були демонтовані бетонні блоки та інші будівельні матеріали, які були самовільно встановлені на проїзній частині по вул. Чубинського.