WTF?
     
Броварчани можуть в режимі онлайн вислідковувати рух комунальної техніки міста

14 листопада 2018 року запам'ятався жителям Броварів першим рясним снігом. Справді, про опади у вигляді снігу та ожеледицю саме в цей день прогнозували за декілька днів до цього. Мешканці міста почали з шафи діставати пуховики, зимні черевики, водії вишикувались в черги до СТО аби "перевзути" свої автівки, а керівництво міста зайнялось перевіркою снігоочисної техніки. Так чи застав перший сніг зненацька броварських комунальників в цьому році? На це запитання відповів міський голова Ігор Сапожко на своїй сторінці у фейсбуці:

 - Прогнози синоптиків справдились і сьогодні пішов перший сніг. Ми готувались до зміни погоди. Минулого тижня мною і всіма дотичним управліннями було проведено огляд спецтехніки з метою вивчення стану її готовності до зимового періоду для утримання доріг та тротуарів у належному стані. 
Сьогодні ж вдень комунальники розпочали активно проводити розчистку снігу. Як тільки зранку пішов сніг, працівники комунальних служб розвезли піщано-соляну суміш по зупинках громадського транспорту, в парк Перемоги, парк ім. Шевченка, парк "Приозерний", сквер "Юність". 
Протягом дня працювало 10 одиниць техніки КП "Бровари-Благоустрій" (9 піскорозкидачів та 1 солерозкидач), а також 5 тракторів, які проводили розчистку та обробку реагентами тротуарів та протиожеледними сумішами автодоріг. У парку "Перемога" працював трактор дільниці "Зеленого господарства". 
ЖЕКи проводять роботи на закріплених за ними територіях. Кожен ЖЕК має в своєму розпорядженні достатню кількість піщано-соляної суміші, солі, піску, -
розказує мер Броварів.

Також міський голова зазначив, що кожен бажаючий може в режимі онлайн вислідковувати рух комунальної техніки на інтерактивній мапі.

Рух комунальної техніки броварчани можуть вислідковувати в режимі онлайн