WTF?
     
Державний ансамбль пісні і танцю «Кутаїсі» із сонячної Грузії запрошує броварчан на "Грузинське Різдво" (ВІДЕО)

Справжній культурний «скарб» Грузії, багаторазовий переможець міжнародних фестивалів — він закохує у себе глядача з перших хвилин унікального шоу, занурюючи у справжній вихор щирих емоцій.
 Ансамбль «Кутаїсі» свято шанує національні фольклорні традиції, посилюючи і примножуючи їх з допомогою молодих й талановитих виконавців пісень і танців. Саме цим він вигідно відрізняється від інших грузинських колективів, оскільки зумів органічно поєднати в собі енергію, запал і барвистість танцю з хвилюючим багатоголосним співом. Багаторічна історія успіху цього дивовижного колективу стрімко мчить крізь час, мов вируюча гірська річка, зачаровуючи досить сильною енергетикою  та неперевершеним талантом.

Броварчани та гості нашого міста мають унікальну можливість побувати на виступі ансаблю "Кутаїсі"
 
Квитки можна придбати в касі МКЦ "Прометей", театральній касі (супермаркет "VARUS", вул. Гагаріна, 16) та онлайн

 
Поєднання глибокого, чаруючого співу з віртуозним виконанням національних грузинських танців підкорили світову сцену, забезпечивши визнання і тріумф традицій найгостиннішого етносу.

Не пропустіть виняткову можливість доторкнутися до цієї унікальної і самобутньої культури в рамках великого гастрольного туру ансамблю «Кутаїсі» в 20 містах України з новою програмою «Грузинське Різдво»!  Унікальні постановки і хореографія, роскішні костюми, супровід оркестру подарують емоції, здатні опромінити ваше серце.
 
За плечима ансамблю — не лише  успіх на міжнародних фестивалях, а й великі гастрольні тури по Європі, що пройшли з аншлагами і перевершили всі очікування глядачів.  Відвідавши  концерт, ви зробите двогодинну подорож до дивовижного куточку Землі, сповненого особливим колоритом і традиціями: вам відкриється Грузія!

  

Броварчани та гості нашого міста мають унікальну можливість побувати на виступі ансаблю "Кутаїсі", які покажуть свою програму "Грузинське Різдво" 13 грудня 2018 року о 19:00 в МКЦ "Прометей", що по вул. Незалежності, 4.

Квитки можна придбати в касі МКЦ "Прометей", театральній касі (супермаркет "VARUS", вул. Гагаріна, 16) та онлайн. Вартість квитків - 350-550 грн.

Тривалість виступу - 2 години.