WTF?
     
Загибель броварських поліцейських залишається безпокаранною. Акція протесту біля стін Генеральної прокуратури України

13 листопада 2018 року біля будівлі Генеральної прокуратури України відбулася акція протесту.

Протестуючі в черговий раз вимагали справедливого покарання для винуватців розстрілу 04 грудня 2016 року в селі Княжичі Броварського району Київської області. Батьки загиблого Сергія Орлова тримали портрет загиблого сина та банер, який нагадував деталі страшенного розстрілу. На превеликій жаль, за майже два роки, що минули з дня розстрілу винуватці так і не отримали справедливого покарання. А як і раніше займають високі посади в системі національної поліції України. Це такі як Андрій Крищенко, Герман Приступа та Віталій Стрижак та інші винуватці в загибелі працівників поліції.

Також протестуючі подали до Генеральної прокуратуру свої вимоги: 

  • Пред’явити підозру в навмисному вбивстві п’яти співробітників поліції 04.12.2016 року в селі Княжичі Броварського району Київської області начальнику ГУНП в м. Києві Крищенку А.Є., заступнику начальника ГУНП в м. Києві Стрижаку В.О., начальнику Шевченківського УПГУНП в м. Києві Приступі Г.Л., заступнику начальника Шевченківського УПГУНП в м. Києві Біленькому В.М. , начальнику сектору кримінальної поліції Шевченківського УПГУНП в м. Києві Радченку М.В., співробітникам розвідки Ющенку, Радченку, прокурору Київської міської прокуратури №10 Колкову А.В., співробітникам роти швидкого реагування та співробітникам спецпідрозділу КОРД які 04.12.2016 року приймали участь в розстрілі автомобіля поліції охорони.
  • Провести незалежні від МВС України усі експертизи.
  • Дати можливість слідчим та прокурорам ГПУ довести справу про розстріл співробітників поліції 04.12.2016 року в с. Княжичі Броварського району Київської області до суда.

За матеріалами Олександра Афанасійовича Орлова