WTF?
     
Захист інституції сім'ї в Україні. Думка броварчан та голосування броварських депутатів за звернення Президенту України (ВІДЕО)

В четвер 8-го листопада відбулось чергове засідання 48-ї сесії Броварської міської ради.
Пізно увечері 12.11.2018 міський голова Ігор Сапожко на своїй сторінці у фейсбук прокоментував прийняті рішення депутатами Броварської міської ради. Але чомусь залишилось незгадане рішення "Про звернення депутатів Броварської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту інституції сім'ї в Україні". Зі змістом звернення кожен може ознайомитись тут

Здавалось би, часу на голосування цього питання повинно було використано мінімум, але історія сама почалась ще за стінами будівлі Броварської міськради та там же продовжилась.

Саме такий пост з'явився у соцмережах, який і розділив броварчан на два фронти. Звичайно була більшість, але були і ті, які підтримали колишню журналістку видання "Маєш Право Знати", а зараз журналістку інтернет-видання "Трибуна_Бровари" Дарину Мізіну. 
Відповідь від Дарини Роману (а може і не тільки Роману) незабарилась:

- Мої коментарі до попереднього допису (https://www.facebook.com/…/brov…/permalink/2489589581070993/) зникають, тому дозвольте відповісти тут:

  1. Мені не заплатили жодної гривні за цей урок
  2. Я досліджую сексуальну освіту, це можна почитати тут
  3. Я брала участь у проекті від Відкритого університету реформ, студентки якого створювали проект сексуальної освіти, із чого почала проводити ці уроки.
  4. У плані уроків немає ЛГБТ+ тем
  5. Я НЕ закликаю дітей до ранніх статевих дебютів. Мета уроків навчити дітей, що секс має бути безпечним, взаємним і приносити задоволення (Ви з цим не згодні?). А також, що потрібно поважати право людей на своє тіло і право на «ні» у будь-який момент. 
  6. Мастурбація це і справді хороший спосіб пізнати себе, тому що дозволяє зрозуміти, що людини приємно, а що - ні. Боюся Вас розчарувати, але діти в жодному класі не запитували, що це таке, бо знали. Я НЕ вчу їх мастурбувати, це абсурд
  7. У 5-6 класах такі уроки жодного разу не проводилися
  8. Ви можете подивитися мій виступ на ЛЕД Бро і дізнатися, чому необхідно говорити з дітьми на ці теми...

Мізіна Дарина прибула і в зал засідання 08.11.2018 року та після виступупу голови духовної ради ГО "Духовність" міста Бровари Олега Панчиняка, який закликав депутатів прийняти рішення "Про звернення депутатів Броварської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту інституції сім'ї в Україні", також висловила свою позицію.
У обговорення депутати від БПП за винятком Сергія Батюка підтримували Дарину, не дивлячись на аргументи решти депутатів та активістів, які були присутні на засіданні.

Так, депутат від "Свободи" Сергій Бойко навів приклад, як в Києві на марші рівності до звичайних людей представниками правоохоронних органів, які відповідали за безпечний коридор самого маршу, були застосовоні агресорські дії. Також на засіданні були наведені і інші приклади. Із закликами підтримати це рішення також виступили Ігор Мельничук, який разом зі своєю родиною після пожежі відновлюють своє житло, а колишній депутат Броварської міської ради Андрій Василенко, слова якого, можливо, і стали результатом голосування. Адже деякі депутати з БПП змінили своє рішення.

 

Вже на наступний день після сесії депутат Броварської міської ради Сергій Бойко прокоментував дане засідання, акцентувавши увагу саме на прийняття рішення "Про звернення депутатів Броварської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту інституції сім'ї в Україні":

 - Неоднозначним, або зрадо-переможним було вчорашнє засідання сесії Броварської міської ради. З одного боку, не було ухвалено деякі важливі на користь громади рішення, й навпаки, частина прийнятих рішень, була м'яко кажучи негативною (детальніше можу пояснити в коментарях). Проте з іншого боку, однозначно позитивним є майже одноголосне прийняття рішення "Про звернення депутатів Броварської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту інституції сім'ї в Україні" . Таким чином, Броварська міська рада стала однією з понад 50 місцевих рад по всій Україні, котрі стали на захист традиційної сімї. І це є свідченням того, що броварчани, як і більшість українців, є прихильниками здорових цінностей, й глобалістична окупація тут не пройде!

Ну а детально, як вирішувалось це питання на самому засіданні, чиї аргументи виявились сильніші за інші, ви можете подивитись з відеозапису даного засідання, яке відбулось 8-го листопада 2018 року.