WTF?
     
Голова Броварської РДА провів нараду щодо підготовки до зимового періоду з представниками підприємств

 

 09 листопада 2018 року в приміщенні Броварської районної державної адміністрації голова адміністрації М.Ф. Клименко провів нараду щодо  підготовки до зимового періоду з представниками підприємств, що обслуговують дороги Броварського району.

На нараді обговорили проблемні питання з підготовки до розчищення доріг району від снігу та  озвучено ряд  питань щодо матеріального забезпеченням  дорожніх підприємств технікою, сольовою сумішшю та паливо-мастильними матеріалами. 

 

Незважаючи на значні обсяги протяжності доріг місцевого значення та наявність зобов’язань підприємств по прибиранню доріг державного значення, забезпечення підприємств району  технікою по обслуговуванню доріг є задовільним.

Забезпеченість сольовою сумішшю та паливо-мастильними матеріалами підприємств повинно бути активізоване і складати на початок зими не менше 60% від необхідних резервів на весь зимовий період. 
Приватні підприємства та фермерські господарства району поінформовані про можливість комерційної співпраці по залученню приватної техніки у разі виникнення надзвичайних ситуацій та негоди. Для цього можуть бути укладені відповідні договори. 
Також, обговорена резонансна ситуація стосовно частини дороги (250 метрів) біля с. Кулажинці, що потребує ремонту. Представники підприємства, які обслуговують дану дорогу, запевнили, що на вказаній ділянці найближчим часом буде проведено грейдерування та інші необхідні роботи, а навесні 2019 року - асфальтування. 

Броварська районна державна адміністрація