WTF?
     
Жителі Богданівки протестували проти забудовника котеджного містечка (ВІДЕО)

Жителі Богданівки Київської обл. протестували під Броварською районною адміністрацією проти забудовника котеджного містечка, там створили кооператив, який розпоряджається територією, яка перебуває в комунальній власності.

Богданівська ж сільрада повинна створити комунальне підприємство, яке буде обслуговувати цю територію, але поки цим незаконно займається кооператив, встановлюючи власні тарифи.

 

"Ті платежі, які нараховуються жителям села, є неправомірними і завищеними. Зараз був затверджений тариф на воду - 73 грн за куб. - це найдорожча вода в Україні. Також йдуть проблеми з освітленням. Влада просто закриває на це очі", - розповів житель Богданівки, член партії "За життя" Микола Іванченко.

Крім того, охоронна фірма, яку найняли в кооперативі, перешкоджає місцевим жителям села потрапити додому. А громадських активістів, які борються з проблемою, переслідують, стверджують мітингувальники, а поліція на заяви не реагує.

"Ми звернулися до відповідних місцевих органів, до голови обласної адміністрації із закликом втрутитися в цей конфлікт, навести порядок. Звернулися до правоохоронних органів, тому що там є дії, які інкримінуються кримінальним кодексом України", - повідомив Київської обласної організації партії "За життя" Сергій Боголюбов.

Учасники акції звернулися до глави райадміністрації, щоб той втрутився і допоміг з вирішенням проблеми.

Канал 112