WTF?
     
У протистоянні броварчан із в.о. поліції отримана перша перемога

Ми вже писали про перший конфлікт нової поліції із громадою міста Бровари. Мова йшла про спосіб призначення нового очільника броварської міліції.

Як повідомляють на сторінках соціальних мереж активісти, зранку в неділю чимало небайдужих броварчан зібралися під стінами броварського міськвідділу міліції. Там же стали відомі нові деталі. Після того, як в суботу, 7 листопада, вступив в силу Закон України «Про Національну поліцію» всі співробітники міліції стали виконуючими обов'язки працівників поліції і щоб стати повноцінними полыцейськими, вони мають пройти переатестацію. Так само мало бути і з керівником відділу Миколою Клименко, який свого часу перед своїм призначенням був попередньо представлений громаді для публічних обговорень його кандидатури. Представники громади та небайдужі громадяни міста напередодні звернулися до керівництва області, щоб з’ясувати дане питання. Їм було повідомлено, що на час переатестації відділ буде очолювати той самий керівник М. Клименко. Та поки вони поверталися в Бровари їх обігнала телеграма з наказом про зняття Клименка та призначенням замість нього Пастушенко В. П. ( нач. Кагарлицького РВ МВС України.). Ця телеграма і стала початком до обурення громади.

Суть питання не у конкретній постаті "нового" Пастушенко чи "старого" Клименка. Річ у тому, що броварчани виборовши рік тому право приймати участь у призначеннях у правоохоронній системі (хоча б на рівні обговорень кандидатур), переконані у тому, що і подальші призначення на керівні посади не будуть проходити втемну за лаштунками.

"В з’ясуванні ситуації, окрім громади, приймали участь сам М. Клименко та начальник карного відділу. Досить швидко стало зрозуміло, що необхідно зустрітися з обласним керівництвом. У зв'язку з вихідним днем, погодження місця та часу зустрічі тривало досить довго, аж поки громада не взяла ситуацію в свої руки. Вже за 20 хвилин після того, як під відділком з’явилися автомобільні шини, до засідання долучилися поважні гості з Києва.

В результаті «шквальних» перемовин були узгоджені наступні кроки:
1) Відповідним наказом на перехідний період в.о. начальника відділу залишається Микола Клименко. 
2) Миколі Клименко також пропонують прийняти участь у конкурсі на посаду керівника броварського відділу міліції. 
3)В атестаційну комісію входять три представника від громадськості.

Отже зараз ми чекаємо наказу про поновлення Клименко на посаді. 
Якщо ж такий наказ до понеділка не надійде, то вирішення цього питання може перейти у силове протистояння."

Далі буде.