WTF?
     
У Броварах між мешканцями двох сусідніх будинків виник конфлікт (ВІДЕО)

 

 

До видання "At Brovary" не так давно звернулися мешканці будинку 7, що по вул. Марії Лагунової та розповіли про свою проблему. Як виявилося, проблема полягає у користуванні парковкою, яка розташована по вул. Марії Лагунової біля будинків №7 та №9, територія якої належить місту.

Раніше проблем з цим не виникало і площею для парковки автотранспорту користувалися обидва будинки. Але вже 27-го жовтня, мешканці дев'ятого будинку самовільно поставили огорожу для стоянки та спеціальні блоки, ключі від яких мають тільки водії, які проживають в цьому будинку. Мешканці 7-го будинку обурилися та звернулися до поліції, причому двічі, посприявши тому, що правоохоронцями були написані два протоколи. Цікаво, що працівники поліції зафіксували правопорушення з боку мешканців будинку №9, але крім складання протоколів ніяких дій не проводили.

  

Тоді, аби вирішити конфлікт, мешканці сьомого будинку вже не вперше намагалися звернутися до ЖЕКу №5, який "опікується" саме будинком №9 по вул. Марії Лагунової. Там відповіли, що стоянка належить їм, а на слова про те, аби надати документи, які б підтверджували ці слова, ніяк не відповідали. В телефонному режимі це закінчувалося "киданням слухавки" зі сторони представників ЖЕК №5.
 
ОСББ "Маяк", який працює по вул. М. Лагунової 7, звернувся до міськради, аби поцікавитися, чи насправді територія парковки тепер належить лише будинку №9. Проте депутат Тютюнник А. А. відповів, що дійсно прийняли рішення про те, аби поставити огорожу довкола стоянки. Проте віддавати її нікому не збиралися, оскільки територія парковки все ще залишається в розпорядженні міста.
 
Загалом, на паркувальному місці можна поставити близько 15 автівок, а привласнювати стоянку ніхто не дозволяв.

- Земля, на якій розташована дана парковка належить місту і користуватися цією парковкою може будь-який мешканець міста. Чому мешканці будинку №9 по вул. Марії Лагунової вирішили привласнити цю землю собі? Не можу відповісти на це запитання. Знаю, що мешканцями цього будинку відбувався якийсь збір підписів для огородження даної ділянки для паркування, але все це протизаконно. Протизаконні дії з боку мешканців дев'ятого будинку підтвердила і поліція, - розповідає голова ОСББ "Маяк" (буд. №7, вул. Марії Лагунової) Кудрик Світлана Федорівна.

Також Світлана Федорівна наголошує, що такий вчинок мешканців будинку №9 ускладнює й виїзд з вулиці, оскільки автомобілі доводиться паркувати біля під'їздів.

У середу 7-го листопада мешканець будинку №7 повідомив нас, що завтра 8-го листопада о 07:00 ранку на місце розташування парковки навідається міський голова Ігор Сапожко. Після двох викликів поліції, складання протоколів та запиту в міськраду, така реакція мера не була сюрпризом. Як розв'яжеться даний конфлікт між мешканцями двох будинків, маємо надію вирішиться вже найближчим часом.