WTF?
     
В Броварах пройшов перший в Україні "Кубок східноєвропейських вівчарок" (ВІДЕО)

4-го жовтня в парку "Перемога" пройшли змагання "Кубок східноєвропейських вівчарок 2018". Подивитися на змагання чотирилапих прийшло чимало охочих, через що деякі собаки все ж таки трішки нервували. Взагалі взяло участь 15 претендентів, які з'їхалися з усієї України, адже в нашій країні такий захід проводять вперше.
 
Виступали в основному молоді представники цієї породи, наймолодшому учаснику взагалі було 10 місяців. Чотирилапим треба було пройти декілька "етапів", аби показати наскільки з них гарні захисники. Перше - це захистити господаря від нападника з тупою зброєю в руках. Друге - це супротивник вже з холодною зброєю, тут дуже важливі й дії господаря, який повинен не дати песику попасти під удар. Третє вже складніше - тепер нападають на господаря відразу двоє, тому собаці потрібно бути максимально уважним і не дати "поганим дядькам" наблизитися до господаря. Ну й останнє, найважче зазвичай для собак. Їм потрібно надіти намордник, адже тепер їх супротивник - чоловік з вогнепальною зброєю. Задача чотирилапого - без допомоги зубів збити з ніг ворога.
 
Кожна вівчарка проявила себе в тій чи іншій мірі, ну а нагороди взагалі отримали всі! Завдяки щедрості спонсорів: компанія ОПТІМІЛ, компанія БАЄР, компанія МАРС, корм ПЕДІГРІ, компанія КОЛЛАР, ветеринарна клініка "КРИХІТКА ЄНОТ", розплідник східноєвропейських вівчарок "ЮНАЙТЕД ШЕРВУД".

 

Проте перше місце все ж таки посів Вео Віват Лайк з його господаркою Шульгіною Оленою.