WTF?
     
176 тис. грн зібрали для онкохворих жителів Броварщини

За інформацією "Громадського Ревізора", вже третій рік поспіль в Броварах проводять Міжнародний благодійний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості InternationalCharityFestival «Inna-Brovary». Головний організатор цього дійства - благодійний фонд "Інна", який допомагає тим, хто бореться з раком.

- Наш фестиваль перетворився вже у великий міжнародний проект і я щасливий від того, що благодійність у Броварах сьогодні дуже стрімко розвивається. Наприклад, СШ № 7 та гімназія ім. С. Олійника вже самі проводять акції й збирають кошти на підтримку для наших підопічних. У рамках фестивалю свої пожертвування вносять і підприємці нашого міста. Окрема величезна подяка нашим друзям з французького міста Фонтене-су-Буа та польського Краснік, які підтримують і долучаються до участі у фестивалі. Призові місця, звісно, неможливо дати усім, тому ми вдячні за розуміння і підтримку всіх учасників, нашому поважному журі, які знайшли час і приїхали до нас. Разом ми робимо велику справу, - зазначив засновник БФ «Інна» Віталій Чучеров.

А приїхало людей і справді чимало: більш ніж 600 учасників із різних міст і країн, конкурсантів, керівників, викладачів, концертмейстерів, фахівців, що увійшли до складу журі, підприємців та пересічних мешканців міста, які долучилися до проекту.
 
27 і 28 жовтня тривало свято, тому було поділене на два етапи. В перший день відбулось відкриття та власне сам конкурс у п’яти номінаціях. Ну а на другий день пройшов гала-концерт у ТРЦ «Термінал». Усіх учасників конкурсу нагородили медалями та дипломами, а власниками вищої відзнаки фестивалю – Гран-Прі, стали:

У номінації «хореографія»:

  • Зразковий ансамбль дитячого танцю «Перлинка» (Боярка)
  • Зразковий колектив сучасного танцю «Альтаїр» (Бровари)
  • Зразковий хореографічний колектив «Тріумф» (Бровари)

У номінації «оригінальний жанр»:

  • Єва Дорабіальські (Франція).

У номінації «вокал» (народний й естрадний):

  • Юлія Хмелярська (Польща)
  • Віра Кострова (Київ)

У номінації «інструментальне виконавство»:

  • Дар’я Борзенкова (Бровари)
  • Вікторія Саєнко (Київ)

У номінації «образотворче мистецтво»

  • Гран-прі завоювала Аліса Бєлова (Бровари)

- Наш фонд дякує усім броварським колективам за допомогу в організації та участь. Окрема вдячність адміністрації та депутатському корпусу Броварської міської ради, які підтримали цей проект, - зазначають організатори фестивалю «Інна-Бровари».

Теплі слова подяки на фінальному гала-концерті висловила також заступник міського голови Лариса Виноградова: «Страшна чума ХХІ століття – онкологічні захворювання, які зараз діагностують навіть у новонароджених дітей. І я дуже вдячна Віталію Миколайовичу та Людмилі Іванівні, які більш як чотири роки тому організували Благодійний фонд допомоги онкохворим у нашому місті. Зрозуміло, що влада не може самостійно вирішити це питання, але разом з вами ми можемо зробити дуже багато. І я дякую кожному, хто долучився до акції - за ваше милосердя, за добро, за те, що не закриваєте очі на таку надважливу проблему і допомагаєте людям, які особливо потребують нашої підтримки».

Проте, звичайно, найголовнішою подією стало те, як багато змогли зібрати грошей спільними зусиллями, а це близько 176 тис. грн, з яких - 170 078 грн – благодійні внески від учасників конкурсу, 3 339 грн зібрали в благодійні скриньки, 832 грн – від творчої майстерні «Руда Лисиця», та 1500 грн вдалося отримати від продажу картини на благодійному аукціоні, який провели під час гала-концерту. Окрім цього, у рамках фестивалю 65 тис. грн пожертвували підприємства нашого міста.

 

Всі ці кошти підуть на лікування жителів Броварщини, які борються з онкологічними захворюваннями.