WTF?
     
Колишній МРЕВ vs Сервісний центр МВС. Як працює нова реформа в Броварах

Минулого року Міністерство внутрішніх справ презентувало нову реформу - запуск сервісних центрів МВС України. Проте, судячи з інформації в соц. мережах, все працює не так чудово, як було заплановано спочатку.

Наприклад, не так давно одна така історія сталася з броварчанином Пиллипом Духлим. Прийшов він за маленькою поправкою для техпаспорта в один з таких сервісних центрів, що на броварській окружній, проте для того аби отримати її - чоловікові довелося прочекати 4 години й 40 хвилин та заплатити 1000 грн. Все як в кращих байках світу: "піди туди, не знаю куди, принеси те, не знаю що".

 

Чоловік прийшов близько 11-ї години, його прийняли лише через кілька годин по талончику. Дивно й те, що на таблі з'являлися все нові та нові  імена та номери, в той час, як цих людей взагалі в залі не було, а імена їх вводив один і той же чоловік. 

 

Пізніше герою цієї історії довелося ще чекати, оскільки справи - справами, а на касі - обід за розкладом. Зрозуміло, що після такого прийому люди з недовірою й долею скептики ставляться до нових реформ.