WTF?
     
Поворот не туди, або як учасники змагання "Осінній лист" в Броварах загубились на трасі (ВІДЕО)

28 жовтня у броварському лісництві відбувся традиційний пробіг "Осінній лист".

Вже більш ніж сорок років тут збираються прихильники бігу та активного способу життя, щоб взяти участь у цьому популярному пробігу.

Цікавою була траса осіннім лісом по асфальту, грунту, піску і невеликим гіркам. Такий собі лісовий еко-трейл. Старт учасників забігів відбувався на дистанції 21 км, 10 км, 5 км серед дорослих та 1 км, 300 метрів серед дітей.

 

На «Осінній лист 2018» з’їхалися майже 700 учасників не тільки з Київщини, а й з інших куточків України. Приємно відзначити, що з кожним роком ця цифра росте, а значить легкоатлетичні змагання набувають все більшої популярності.

На традиційний забіг завітав і Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і  спорту Київської обласної державної адміністрації.Сергій Олександрович взяв участь в урочистій церемонії відкриття, звернувшись з вітальним словом до спортсменв та гостей свята.

 

Організатором змагань виступали обласне ФСТ Україна за підтримки ГО «БІГ Бровари», Управління фізичної культури та спорту КОДА, відділу молоді та спорту Броварської міської ради.

А взагалі за словами одного з учасників забігу, змагання можна було б організувати краще. Впродовж траси не вистачало волонтерів і табличок з маршрутом. Через це багато учасників збивались зі свого маршруту.

Але загалом свято бігу вдалось на славу. Після фінішу учасники могли скуштувати смачної картоплі, солянки і навіть заспівати караоке.

 

Матеріал: Управління фізичної культури і спорту КОДА та Олексій Червоненко