WTF?
     
Як Дім Дімич став Фіксиком? В Бровари з ФІКСІ-ШОУ завітають улюбленці дітей (ВІДЕО)

НайХІТовіша ліцензійна вистава від творців мультсеріалу в м. Бровари.

Хто не мріяв хоча б раз побувати у світі Фіксиків? Перетворитися на маленьких чоловічків і подивитися на всі прилади зсередини?

Найрейтинговіші мультяшні герої Фіксики, популярні в більше ніж 90 країнах світу, знову запрошують всіх поринути у світ технічних пригод!

 

Мрія ДімДімича і всіх глядачів, нарешті, здійснилася! Сімка з Ноликом зменшили всіх глядачів і запросили їх в свій світ! Веселі загадки, запальні фіксіспіванки, танці та жарти.

Але і в світі Фіксиків є зло... Наприклад — комп'ютерний Вірус Черв'як Другий. Він всіляко заважає нашим героям веселитися з глядачами і навіть задумує підступний план... Але Фіксики не здаються! І завжди перемагають зло! Приходьте та дізнайтеся про всі пригоди ДімДімича в світі Фіксиків на «Фікси ШОУ»!

 

Пізнавальний сюжет легко запам'ятається дітям, а герої з голосами та обличчями мультперсонажів не тільки перенесуть всіх в улюблений мультфільм, але і зможуть переконати навіть батьків, що все по-справжньому.

Чекаємо вас на найнезвичайнішу в історії дитячу виставу!

 

 Вистава пройде у суботу 17-го листопада о 17:00 в м.Бровари, вул. Незалежності, 4 в МКЦ "Прометей". Квитки можна придбати в касі МКЦ "Прометей" , театральній касі супермаркета VARUS (вул.Гагаріна 16) та онлайн, не виходячи з дому.

Ціна квитків від 100 до 240грн. 

Програма розрахована для дітей від 3-х до 10-ти років. Тривалість — 1 година. Малюкам до 4-х років вхід безкоштовний (у супроводі дорослого, без надання додаткового місця, дитина сидить на руках).

І традиційно видання "At Brovary" знову розігрує квиточки на це дитяче супер-шоу. З умовами конкурсу ви можете дізнатись на офіційній сторінці нашого видання у соціальній мережі фейсбук. А також на тій же сторінці ви зможете прийняти участь у розіграші шести квитків на дитяче ФІКСІ-ШОУ.