WTF?
     
В Броварах вже вкотре вирішили обмежити рух великовагових транспортних засобів

Аби запобігти руйнуванню дорожнього покриття по вул. Київська, було вирішено обмежити рух великовагових транспортних засобів. Рішення одноголосно прийняли 23-го жовтня, під час чергового засідання виконавчого комітету.За інформацією "Громадского Ревізора", Ігор Сапожко й сам пояснив усю ситуацію. Аргументував все тим, що вул. Київська реконструйована, але на даний момент в місті постійною є проблема щодо контролю великовагового транспорту. Цим "нюансом" має займатися транспортна інспекція, яка, у складі 10-х чоловік, одна на весь Київ і Київську обл. Зрозуміло, що вони рідко коли бувають в Броварах, тому управління й довелося взяти в руки нашій міськраді.
Було вирішено, що максимально допустима вага - 10 тонн. Аби про це знали й водії, при в’їзді в місто будуть встановлені дорожні знаки 3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено» (до 10 т). Це стосується вулиць Київської (в обох напрямках руху), Онікієнка Олега, Москаленка Сергія, Броварської сотні, Переяславський шлях та Анатолія Луценка.

 

Станом на 25.10.2018 броварчанин продовжують спостерігати за трафіком вантажного транспорту по головним вулицям Броварів. 

Нагадаємо, що в лютому 2017 року за розпорядженням міського голови вже обмежували рух транспорту по головним вулицям Броварів. Але, нажаль, ця заборона ігнорувалась до цього моменту.