WTF?
     
"Мене побили, пограбували та ще й за це можуть посадити...": ветеран АТО з Броварів шукає свідків

Броварчанин В’ячеслав Іващенко, інвалід та ветеран АТО звертається до тих, хто може йому допомогти в пошуках свідків наступної ситуації.

Як повідомляє інформаційна агенція "Погляд", подія сталася під ранок 11 червня 2017 року, коли чоловік повертався додому з Києва на таксі.

- Після поранення в зоні АТО користуюся ціпком, так легше пересуватися. Саме на це відразу і звернув увагу водій таксі та почав розпитувати, що сталося, - розповідає чоловік, згадуючи той ранок. Після того, як ветеран розповів, що отримав поранення під час бойових дій на сході України, водій відреагував на диво агресивно та бурхливо. Вислухавши від таксиста гнівну тираду про те, хто такі воїни АТО (сказано це все було в лайливій формі), В'ячеслав попросив зупинити авто та висадити його. Таксист запевнив, що все гаразд і більше він не промовить і слова, тому на деякий час водій і справді заспокоївся.

- Коли ми приїхали в Бровари, він сказав ціну за проїзд, я розрахувався і вже почав виходити з авто, як почув: “Тільки не в машині”- це були слова дружини таксиста, яка весь цей час їхала з нами. Як тільки я вийшов, то відразу отримав удар ззаду в потилицю і впав на землю, на мить втративши свідомість, - згадує ветеран АТО. Після цього чоловік побачив, як чоловік забирає його золотий ланцюжок разом з палицею. Намагаючись захиститись, В'ячеслав підвівся на ноги, діставши з кишені невеличкий розкладний ніж, яким і завдав декілька ударів нападнику, проте той сів в авто та поїхав.

- Потім я відразу викликав поліцію і все розповів слідчо-оперативній групі. Пізніше, я почав розуміти, що злочинцем роблять вже мене. Таксист, вірменин за походженням, теж подав заяву про напад на нього, з мого боку, під приводом розпалювання національної ворожнечі. Мене закрили в СІЗО, побої ніхто не знімав, вже тільки після мого звільнення, за станом здоров’я, я з товаришем пішов їх знімати. Та й взагалі на мої доводи ніхто не звертав уваги…- говорить чоловік.

З того часу пройшло вже понад року, тому броварчанин просто зневірився в нашій судовій системі. Слідство, де він потерпілий так і не зрушило з місця, водночас, як справа, в якій В'ячеслав обвинувачуваний вже майже дійшла до суду, через що ветерану загрожує 5 років позбавлення волі.

- Можливо знайдуться свідки цих подій, я був би дуже вдячний тим, хто відгукнеться… хоча й розумію, що сплинуло стільки часу та все ж сподіваюся, що зможу довести свою невинуватість, - додає броварчанин.

Все вище описане В’ячеславом Іващенком сталося в місті Бровари, по вулиці Гагаріна, біля будинку міськради та “Куліничей” 11 червня 2017 року приблизно з 4:00 по 5:00 ранку. Якщо Ви були свідком цієї події, повідомте за номером телефону: 066-916-81-82 В’ячеслав Олександрович