WTF?
     
Тиждень безпеки для малечі та учнів броварських шкіл

В м. Бровари тривають тижні безпеки життєдіяльності, в рамках яких у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах проводяться заходи спрямовані на попередження дитячого травматизму та надзвичайних ситуацій за участю малечі та учнів ЗОШ.

  
17.10.2018 представниками Броварського районного управління разом з представниками відділу з питань НС, ЦЗ населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Броварського міськвиконкому та управління освіти і науки Броварської міської ради були проведені об’єктові тренування на загальноосвітні школи м. Бровари (Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7, Броварський навчально-виховний комплекс, Броварська загальноосвітня школа I-III ступенів №10) та заклади дошкільної освіти (“Золотий ключик”, “Барвінок”). 

  
На першому етапі навчань після ввідної, про умовне розпилення невідомої речовини в холі центрального входу була проведена евакуація учнів та малечі за межі будівлі. На другому етапі навчань рятувальники провели бойове розгортання з включенням в апарати на стисненому повітрі.
Метою даного заходу була підготовка учнів та вчителів до різних надзвичайних ситуацій.