WTF?
     
Броварська ЗОШ №9 перемогла в інтелектуальній грі "Брейн-Ринг"

12 жовтня 2018 року о 13.00 годині в актовій залі Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 було проведено щорічну міську інтелектуальну гру «Брейн-ринг «Підліток і право». Захід було організовано службою у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради спільно з управлінням освіти і науки Броварської міської ради та Броварською міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України.
Метою гри є сприяння розвитку правової культури дітей, виховання поваги до права в Україні, підвищення рівня правових знань та умінь, ерудованості та логічного мислення дітей.

 
В інтелектуальній грі прийняли участь 11 команд (по 5 дітей у кожній) з навчальних закладів міста, а саме:

 1. Команда Броварської загальноосвітньої школи № 1 «Евріка»;
 2. Команда Броварської загальноосвітньої школи № 2 ім. В.О. Сухомлинського «Феміда»;
 3. Команда Броварської загальноосвітньої школи № 3 «Козацька рада»;
 4. Команда Броварської гімназії імені Степана Олійника «СПР»;
 5. Команда Броварської спеціалізованої школи № 5 ім. Василя Стуса «Правозаври»;
 6. Команда Броварської загальноосвітньої школи № 6 «No name»;
 7. Команда Броварської спеціалізованої школи № 7 «Правокрок»;
 8. Команда Броварського Навчально – Виховного Комплексу «Свобода»;
 9. Команда Броварської загальноосвітньої школи № 9 «Лідер»; 
 10. Команда Броварської загальноосвітньої школи № 10 «Мудрі сови»; 
 11. Команда ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» «Діти Феміди».

 

Міська інтелектуальна гра «Брейн-ринг «Підліток і право» складалася з трьох турів, за підсумками яких журі визначило команди переможців.
Трете місце у міській грі «Брейн–ринг «Підліток і право» зайняла команда «Мудрі сови» з Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 10 (керівник команди Юхта Ніна Миколаївна), друге місце зайняла команда «Справедливість! Переконливість! Рішучість!» з Броварської гімназії ім. Степана Олійника (керівник команди Литвиненко Катерина Петрівна), вказані вище команди отримали грамоти та подарунки.

  
Переможцями міської інтелектуальної гри «Брейн–ринг «Підліток і право» стала команда «Лідер» з Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 9 (керівник команди Коба Ольга Володимирівна). Команда отримала грамоти, кубок переможців, а також подарунки.
Усі інші учасники гри були нагороджені подяками.

 
У роботі журі міської гри «Брейн–ринг «Підліток і право» прийняли участь: працівники Броварської місцевої прокуратури, управління освіти і науки Броварської міської ради, служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради, сектору ювенальної превенції Броварського відділу поліції ГУ НП у Київській області, відділу молоді та спорту Броварської міської ради, юридичного відділу Броварської міської ради, Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Броварського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління у Київській області, Броварського міськрайонного центру зайнятості, Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України, очолювала журі Музика Аліна Євгенівна, заступник начальника управління освіти і науки Броварської міської ради.

Служба у справах дітей та сім'ї Броварської міської ради