WTF?
     
Козацькому роду нема переводу: як в Броварах пройшов День захисника України

14-го жовтня в парку "Перемога" пройшов концерт в честь Дня захисника України. Крім цього, біля головної сцени можна було побачити танки та виставку зброї.

 

Також кожен міг покуштувати борщу, каші, тощо.

 

На виставці діти презентували свої малюнки, оскільки паралельно в той день повинні були й назвати переможців конкурсу серед усіх цих чудових робіт.
 
Людей зібралося чимало, тому всі з задоволенням спостерігали за тим, що проходило на сцені.

 

Після гімну України та хвилини мовчання на честь усіх загиблих, почалися і перші виступи. Спочатку перше слово взяв отець Олег Панчиняк, помолившись за всіх воїнів загиблих та живих, а також повідомивши, що в церквах і дня не проходить без молитви за цих героїв.

Після нього виступив Віталій Розанов, учасник бойових дій, а також поет, "вірші якого народжені в АТО". Зачитавши свої твори, чоловік привітав всіх присутніх зі святом, отримавши у відповідь бурхливі овації.
 
Трішки пізніше дійшла черга й до учнів старших класів серед 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10 шкіл, а також вихованців Броварського Навчально-виховного комплексу. Представивши свої назви команд, всі вони отримали спеціальні завдання та карту з поміченими місцями, тому майже відразу учні побігли на вказану територію.
 
Потім вже розпочався і сам концерт, який, в основному, складався лише з пісень, як українських так і закордонних. Виступала на головній сцені нашого міста й заслужена артистка Україна, Марина Подольська.
 
Через декілька годин розпочалося нагородження дітей за кращі малюнки. До призерів увійшли такі маленькі художники: Духлій Марія, Яворська Мар'яна, Васюк Олександр, Бігун Олег. Ну а перше місце зайняли Позивайбатько Арсеній і Філь Олена. А приз за оригінальність дістався Шпанюк Тетяні.
 
Згодом прибігли й учнівські команди, які виконали всі завдання. Спочатку лідери команд вийшли на сцену, зачитавши по рядку вірша Василя Симоненка, разом продекламувавши цей твір. Потім оголосили й результати, а також призи для кожної з команд:

- Команда "Патріот" (99 балів), вони отримали подарунковий сертифікат від компанії "Чиста вода";

- Команда "Козацька рада" (104,5 бала), в подарунок - сертифікат від компанії "Чиста вода";

- Команда "Сокіл" (116,5 бала), в подарунок отримали сувенірні магніти;

- Команда "Броварські козаки" (121,5 бала), в подарунок - сувенірні магніти з прапором міста Бровари;

- Команда "Січ" (124 бали), їм в подарунок дісталися сувенірні чашки;

- Команда "Отамани" (125 балів), в нагороду отримали сертифікат на проходження однієї траси у мотузковому парку "Sky park";

- Команда "Ми патріоти" (127 балів), в подарунок сертифікат на проходження однієї траси у мотузковому парку "Sky park";

Серед призових місць були такі команди:

- Третє місце - команда "Берегиня" (128 балів) в подарунок сертифікат на проходження двох трас у мотузковому парку "Sky park";

- Друге місце - команда "Козацька стріла" (128,5 бала), нагородою для них став сертифікат на годину оренди фотостудії для командної фотосесії;

- Перше місце - команда "Нащадки козаків" (142,5 бали), їх подарунок - сертифікат на безкоштовне відвідування фітнес-клубу впродовж одного місяця.