WTF?
     
Як будуть відзначати День захисника України в Броварах

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день свята Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. «Сила нескорених» - саме під таким гаслом українці вперше відзначали свято Дня захисника України 14 жовтня 2015 року, коли в складні для країни часи захист Вітчизни став справою всіх українців. А тому, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості День захисника України було визначено державним святом і неробочим вихідним днем. 


Як інформує відділ культури Броварської міської ради, з нагоди свята в Броварах заплановано масштабне святкування: проведення загальноміських заходів із залученням багатьох закладів та установ освітньої, культурної, спортивної, соціальної сфери, громадських та релігійних організацій міста.

Для учнівської молоді цими днями в закладах освіти відбудеться ряд заходів, спрямованих на національно-патріотичне виховання підростаючого покоління. Адже віддана любов до Вітчизни її майбутніх громадян виховується змалку і починається з національної ідентифікації особистості, знання й шанування героїчної історії своєї країни, поваги до її народу та національних традицій. 
Відділом культури оголошений міський конкурс дитячого та юнацького малюнку, виставка кращих робіт та підведення підсумків якого відбудеться 14 жовтня на Співочому полі в Парку культури і відпочинку "Перемога".

Учням 10-11 класів закладів освіти міста запропоновано об'єднатися в команди і взяти участь у патріотичній грі-КВЕСТ "Україна - це ми!", завдання для якої підготували фахівці відділу культури, управління освіти і науки, відділу молоді та спорту, Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України, Броварського об'єднаного міського військового комісаріату та Асоціації воїнів АТО "Київська Русь". Проводитиметься КВЕСТ на свіжому повітрі в Парку культури і відпочинку "Перемога".

В рамках святкування заплановано проведення спортивних заходів:
- І міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів м. Бровари «Козацький гарт» – 13.10.18 о 12:00 (Стадіон «Спартак») .
- Відкритий чемпіонат Київської області з лижоролерів – 13.10.18 з 13:00-15:00 ( вул. Гагаріна, від стадіону «Спартак» до автобусної зупинки ЗОШ №7) .
-14.10.18 о 10:00 чемпіонат Київської області з хортингу серед молодших юнаків та дорослих (Легкоатлетичний манеж стадіону «Спартак», вул. Гагаріна, 30) .
- Обласний фестиваль спортивних єдиноборств (19.10.2018 у міському культурному центрі).

Не залишаться поза увагою і броварчани поважного віку, для яких 13 жовтня в Парку культури і відпочинку "Перемога" відбудеться традиційний "Осінній бал", організований Броварською мистецькою агенцією.

Та головною подією святкування Дня захисника України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці стануть заходи, які розпочнуться 14 жовтня на Співочому полі в Парку культури і відпочинку "Перемога".
На головній сцені з 12:00 до 16:00 години: відбудеться молитва за Україну, звучатимуть вірші, народжені в АТО, та концертна програма.

На локаціях поблизу сцени будуть розміщені:
- польова кухня та зона для куштування їжі
- виставка бойової техніки та стрілецької зброї
- виїзна виставка Броварського краєзнавчого музею
- тематична фотоекспозиція
- виставка дитячих малюнків, які перебували на передовій
- виставка конкурсних робіт, заявлених до участі у Міському конкурсі дитячого та юнацького малюнку "Моя Україна"
- великий екран, на якому будуть транслюватися документальні матеріали за темою свята.