WTF?
     
В Броварах збільшилась кількість хворих на грип, більше півтисячи чоловік - це діти

Температура повітря в Броварах падає, за те кількість хворіючих мешканців зростає. Лише з 28-го вересня по 4-е жовтня було зареєстровано 784 випадки захворювань на грип і ГРВІ, з них 582 - це діти до 17 років.
Окрім цього, як інформує "Трибуна-Бровари", за останні 7 днів виявили 21 випадок кишкових розладів, серед яких більшість, знову, діти. Шестеро з них відвідують навчальні заклади – по два у ДНЗ «Ялинка», школі №5 і НВК. 17-ро осіб лікуються в стаціонарі, також були виявлені випадки ротавірусної інфекції. Їх підтвердили методом експрес-діагностики.

Не обійшлося й без випадків інфекції із крапельним механізмом зараження - тут "постраждалих" п'ятеро. Двоє підхопили вітряну віспу (безробітний дорослий і дитина, що відвідує садок «Теремок»). Інші три дитини захворіли на скарлатину. Один із них відвідує ДНЗ «Теремки», інший – садок «Ромашка», іще один – не організований у навчальні заклади. Усі лікуються амбулаторно.

Однак окрім хвороб до лікарні звернулися й 11 постраждалих броварчан від укусів тварин. Шестеро "нападників" відомі: хом’як, кіт і 4 собаки. Були також ще 4 "песики", проте за ними постраждалі будуть спостерігати, аби зрозуміти чи хворі ці тварини на сказ.

З цими собаками потерпілі "зустрілись" на вулицях Короленка, Шевченка і Грушевського. Ще одна собака невідома ні лікарям, ні потерпілому – вона покусала людину на перехресті вулиць Короленка та Лагунової й зникла з поля зору. Як наслідок - пацієнту призначили профілактичне щеплення від сказу в стаціонарі.