WTF?
     
Відновлення навчання в броварській сьомій школі. Чи безпечно вчитись в школі на підпорах?

Нарешті всі роботи в ЗОШ №7 завершені й вже з 9-го жовтня діти зможуть продовжити навчання.

Нагадаємо, що не так давно в цьому закладі освіти обвалилися 4 плити, в наслідок чого школу довелося закрити, а дітей відправити на незаплановані канікули. Причиною обвалу експерти назвали некомпетентність тих, хто будував цей дах, але пізніше запевнили, що до літа всі дефекти повністю перероблять, а поки що застосують тимчасових заходів: на технічному поверсі проведуть демонтаж покрівлі, зруйнованої цегляної кладки та плит, що зсунулись, відновлять цегляну кладку та покрівлю з утепленням, підсилені перемички та сумнівні місця опирання ребристих плит, встановлять гіпсові маяки для подальшого моніторингу опорної спроможності конструкцій. У холі сходової клітини першого та другого поверхів встановлять колони зі швелера для надання жорсткості та стійкості конструкцій, які обшиють гіпсокартоном та пофарбують.
 
І ось, як повідомляє Ігор Сапожко в соц. мережах, всі ці роботи були виконані в строк, тому сьогодні, 8-го жовтня, відбулось комісійне обстеження конструкцій відновленого технічного поверху. «Всі рекомендації попереднього обстеження школи, надані експертами, виконані. Відновлення навчального процесу є можливим» - такий висновок комісії.
Зранку, мер зі своїми заступниками, секретарем ради, начальниками управління освіти, відділу капітального будівництва та ДАБІ, директором СЗОШ №7, експертами та представниками будівельної фірми «Атлант», яка і проводила роботи по ліквідації аварійної ситуації - всі разом провели обстеження і подивились на результати відновлювальних робіт. На обстеженні також були присутні батьки учнів.

Після візуального огляду відбулось засідання комісії та колегіально було прийнято акт про комісійне обстеження конструкцій технічного поверху СЗОШ №7 та перевірку виконання рекомендацій попереднього обстеження цих конструкцій.

  

Надали дозвіл на навчання дітей в цій школі, з 9-го жовтня. В цей же день вийшло й саме розпорядження на офіційному сайті Броварської міської ради, яке підтверджувало ці слова голови міста.

На даний момент було вирішено провести комплексне обстеження будівлі школи до 01.12.2018 р, а також покласти на спеціаліста технічного нагляду відділу капітального будівництва міськради зобов’язання вести постійний моніторинг (не рідше 2-х разів на тиждень) місць підсилення з обов’язковим фіксуванням результатів в журналі обстежень