WTF?
     
В Броварах пройшов матч пам'яті Героя АТО броварчанина Дмитра Янченка (ВІДЕО)

З нагоди Дня бійця територіальної оборони в Броварах відбувся футбольний матч пам'яті броварчанина Героя АТО Дмитра Янченка, життя якого у 25-ти річному віці забрала війна на сході країни. 

В пам'ятному матчі на майданчику, що біля ЗОШ №2, зійшлися команди збірної воїнів АТО та ФК "Юніон", за який колись виступав Дмитро Янченко.

 

На пам'ятний матч було запрошено маму Дмитра Янченка, Наталію Семенівну Янченко, яка весь час спостерігала за ходом подій, які відбувалися на футбольному полі.
Президент футбольного клубу "Юніон" Руслан Семенець привітав всіх з святом, згадав виступи за його клуб Янченка Дмитра та сказав, що надалі планує присвячувати Дімі не тільки окремі матчі, але і турніри.

На матчі були також присутні заступник начальника відділу молоді та спорту Доценко Михайло Федосійович, який подарував два новенькі м'яча команді ветеранів АТО, та радник міського голови з питань АТО Малець Станіслав Дмитрович.

Після хвилини мовчання в шану загиблого броварчанина Дмитра Янченка, арбітр матчу Ігор Возьянов зібрав команди в центрі поля та свистком оголосив про початок матчу.

 

Матч жваво розпочали обидві команди, але майже на перших хвилинах було відкрито рахунок у цій грі. Команда збірної ветеранів провела результативну атаку та вивела свою команду вперед. Раз-по-раз футболісти команди "Юніон" погрожували воротам суперника, проводили небезпечні атаки. Одна з таких і закінчилась взяттям воріт. 

 

Надалі гра продовжувалась протікати зустрічними курсами. Небезпечно атакували як гравці АТО, так і підопічні Руслана Семенця, який також на футбольному полі не пас задніх.

До кінця першого тайму команди обмінялися ще двома взяттями воріт та пішли на перерву з рахунком 3:3.
Події на футбольному полі зацікавили багатьох перехожих, які поруч з Наталію Семенівною Янченко спостерігали за матчем пам'яті її єдиного сина Янченко Діми.

 

Другий тайм жвавіше розпочали гравці "Юніона", які до його середини змогли результативно вразити ворота суперників два раз поспіль. Рахунок 5:3 не міг влаштовувати ветеранів АТО, які дійсно по-бойовому були налаштовані на гру. Після декількох невдалих спроб, АТОвці все ж таки змогли зібратись та також двічі відзначитись у другому таймі. Майже на останніх секундах ветерани зрівнюють рахунок, а арбітр матчу фіксує по-справжньому бойову нічию 5:5.

Відразу після гри кожен охочий мав змогу вшанувати пам'ять Янченка Дмитра Олександровича та покласти квіти на його могилу. Президент футбольного клубу "Юніон" Руслан Семенець, заступник начальника відділу молоді та спорту Михайло Доценко та інші поклали квіти на могилу Дмитра Янченка. 

  
Дмитро дуже любив футбол, він вболівав, він грав, він жив футболом. І гранітний м'яч на його могилі про це символізує..