WTF?
     
Як пройшов броварський концерт в честь Дня бійця територіальної оборони

Сьогодні, 6-го жовтня, в Броварах відмічали День бійця територіальної оборони. Подарунок зробили у вигляді концерту, який пройшов в МКЦ "Прометей", об 11-й годині.

Свою майстерність продемонстрували різні колективи Броварів. Концерт почався з виступу чудового Камерного оркестру дитячої музичної школи, який, в основному, складався з молоді нашого міста. Після цього "музикального вступу", слово взяв настоятель Храму святої Варвари Великомучениці, отець Роман, який привітав всіх присутніх зі святом та побажав миру Україні.
 
На концерті був присутній і заступник мера - Голубовський Г. П. Він висловив свій жаль з приводу того, що сьогодні на концерті зібралося так мало людей, адже більшість місць залишилися вільними. Проте також чоловік висловив свою надію, що війська Україні все ж таки не знадобляться й рано чи пізно нарешті буде мир на нашій Батьківщині.

Продемонстрували свої вміння на показовому виступі й вихованці Броварської ДЮШ ушу та єдиноборств (керівник Андрій Коваль) : їх номер був дуже ефектним та, деякими місцями, навіть небезпечним.
 
Далі на сцені пролунали українські та закордонні пісні від броварських виконавців. Виступали солісти різного віку, але кожен виповнив свою пісню по-своєму добре.
  
Не обійшлося й без танців - вихованці зразкового хореографічний колективу "Альтаїр" явно дуже постаралися, аби глядачі не засиділися, спостерігаючи за цією красою на сцені. 

  

Після таких плавних рухів трохи "оживити" атмосферу вирішили й виконавці кунг-фу. Ці дітки демонстрували такі навички, які й не кожен дорослий зможе: розбивали дощечки кулаками, ліктями та ногами, за допомогою "ударної хвилі" гасили вогник свічки та вибивали кульки ногою, з повороту, з рук "супротивника".
 
Кінець концерту був дуже символічним, адже завершували його справжнім українським танцем у виконанні народного колективу «Черевички»: Катерина Федченко, Катерина Чайковська, Софія Будьковська. 

 

Проте, як обіцялося спочатку, урочистого нагородження бійців під час концерту так і не відбулося.

Ігор Муратов на своїй сторінці прокоментував дану подію: