WTF?
     
В Броварах вже сьогодні зросте ціна за проїзд по місту

З 6-го жовтня ціна проїзду в деяких маршрутних таксі зросте до 5,50 грн. Як повідомляє "Трибуна-Бровари", ця інформація стала відома від самих перевізників.

Також таку суму на проїзд по місту підтвердив й директор та співвласник ТОВ «Автопас-К» Володимир Білоконь, автобуси якого обслуговують маршрути №402 та №5.Таке підвищення сталося через ціни на дизельне паливо, які різко зросли від 24,80 грн за літр до 31,20 грн за літр.

Власник ТОВ «Автосоюз» Сергій Возняк, підприємство якого обслуговує маршрути 330 (702), 403 (781) та 810 додав, що рішення про підняття цін було узгоджене виконкомом ще в лютому цього року, проте, на прохання мера, перевізники ціни не підіймали.

З цього питання 5-го жовтня в міській раді відбулася зустріч власників маршрутних таксі із заступником мера Олександром Резніком, коментує ситуацію керівник ТОВ «Інватранс» Валерій Іваненко (маршрути 403-А та 332). Також чоловік додав, що всі перевізники, які мають маршрути по місту (окрім №5 – авт.), з 6-го жовтня піднімати ціни за проїзд не будуть.