WTF?
     
В Броварах з'явився перший майданчик для собак

 

 

Нарешті в Броварах з'явився майданчик для собак. Цей проект, який, здавалось би, не повинен викликати негативних емоцій у броварчан, пройшов доволі тернистий шлях. Багато кому ця ідея не сподобалась, "диванних критиків" також було досить. Але це не зупинило Софійку та її песика Мані. І ось тепер, перший у Броварах майданчик для вигулу собак розташувався попід огорожею парку «Перемога» зі сторони вулиці Ярослава Мудрого, навпроти газової автозаправки.
 
4-го жовтня відбулось відкриття цього місця для песиків, тому о 16:00 Софійка й Мані вже чекали на всіх охочих. Також людей запрошували завітати на відкриття, роздаючи яскраво-жовті кульки всім прохожим. Невдовзі прийшли й перші гості зі своїми собаками. Чотирилапі були абсолютно різних порід та розмірів, які дуже швидко знайшли спільну мову та дали нагоду поспілкуватися й своїм господарям.
 
Трішки пізніше зі своїм песиком виступила й кінолог, пані Жанна. Вона пояснила та продемонструвала за допомогою свого чотирилапого друга, показав, як можна використовувати чотири тренажери на майданчику.
  
Ну і наостанок кожен отримав шоколадку з чудовим передбаченням, після того, як слово взяла й сама Софійка. Подякувавши всім присутнім, вона сказала, що це ще не кінець і у неї в планах встановити ще 9 таких майданчиків по всьому місту.

 

Побажаємо ж успіхів цій молодій броварській активістці.