WTF?
     
На новому кладовищі у Броварах створять ділянку для поховання захисників України

На новому броварському цвинтарі по вулиці Кутузова, 316 створять сектор для поховань учасників антитерористичній операції на сході України. Про це повідомляє видання "Маєш право знати". Ділянка прилягатиме ліворуч до головної алеї кладовища – на першому перехресті. Про це йдеться у рішенні виконавчого комітету Броварської міської ради.

Як вказують у своєму рішенні чиновники, сектор буде призначений для поховань загиблих військовослужбовців і працівників силових структур України, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та брали безпосередню участь в антитерористичній операції. На території нової ділянки також ховатимуть тих, хто забезпечував проведення АТО, перебуваючи безпосередньо в районах операції.

У рішенні також ідеться про те, що на цвинтарі ховатимуть працівників підприємств, установ, організацій, які залучалися та брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення у порядку, встановленому чинним законодавством.

Згідно з додатком до рішення, сектор прилягатиме до головної алеї нового кладовища з лівого боку на першому перехресті. Він матиме трапецевидну форму загальною площею 1000 м2. Як зазначено в документі, на ділянці вже поховали трьох воїнів.