WTF?
     
В Броварах пройде футбольний матч пам'яті загиблого Героя АТО Дмитра Янченка

З нагоди Дня бійця територіальної оборони в Броварах пройде футбольний матч пам'яті броварчанина Героя АТО Дмитра Янченко, життя якого у 25-ти річному віці забрала війна на сході країни. 

В пам'ятному матчі зійдуться команди збірної воїнів АТО та ФК "Юніон", за який колись виступав Дмитро Янченко.

Дмитро Янченко проживав зі своєю мамою на Торгмаші в Броварах, закінчив загальноосвітню середню школу №2. Будучи у військовій частині, що в Семиполках, завжди знаходив час приїхати в рідне місце та зіграти за футбольний клуб "Юніон". А потім війна... Дебальцево... 03.02.2015 року від уламку снаряду сердце Дмитра Янченка перестало битись...

 - З Дімою ми колись разом грали у футбол, хоча чув про нього й до того – у нас були спільні знайомі. Діма був у оновленому складі нашої команди. Я знав, що на полі він буде боротися до кінця. Але Діма пішов добровольцем до армії. Навіть, коли був у частині в Семиполках, майже кожних вихідних приїжджав на тренування. Постійно підтримував із ним зв’язок. Діма завжди був в гарному настрої, завжди підбадьорював.

  Останнього разу ми розмовляли в неділю 1-го лютого: він говорив, що перемога близько, у березні повернеться додому; просив додати його у заявки на майбутні турніри. У вівторок 3-го лютого я дізнався, що Діма загинув... До останнього не міг в це повірити. У моєму серці він назавжди залишиться оптимістом із щирою посмішкою на обличчі, - розповідає вірний друг Дмитра, президент ФК "Юніон" Семенець Руслан.

Матч організовують Відділ молоді та спорту міста Бровари та броварський футбольний клуб "Юніон". 

Після матчу всі бажаючі зможуть вшанувати пам'ять загиблого бійця, Героя АТО та покласти квіти на могилу Дмитра Олександровича Янченка.