WTF?
     
Броварчанин Олег Іваненко висуває умови Кабміну

11-го жовтня Всеукраїнське товариство людей з інвалідністю "Прагнення", на чолі з Олегом Іваненком, представить свої 5 вимог кабінету міністрів:

  • Технічні засоби реабілітації
  • Льготні розмитнення автомобілей для людей з інвалідністю
  • Заміна директора Лютіжського центру реабілітації. За словами Олега Іваненка, хоча в цей центр і виділяється по 28 млн грн, але найняти професіонала цей заклад все ще ніяк не може. Вже 10 місяці поспіль єдине чим займається Лютіжський центр реабілітації - це навчає комп'ютерній графіці. Про реабілітацію нема і мови.
  • В решті решт дофінансувати реабілітаційний центр в смт Великий Любінь Львівської області.
  • Підняття пенсії для людей з інвалідністю до прожиткового мінімуму.

Нагадаємо, що схожі вимоги Олег Іваненко вже пред'являв в минулому році, проте, попри обіцяне, половина з цих вимог до сих пір не виконана. В листопаді минулого року цей депутат Київської облради навіть провів на собі експеримент та спробував прожити місяць на пенсії людини з інвалідністю. Проте ці гроші закінчилися вже через неділю - півтори, що лишень впевнило Олега в тому, що прожити на 1373 грн неможливо. Саме тому з таким "досвідом"  чоловік вирушив до Кабінету міністрів де, лише після кількатижневої акції протесту на нього нарешті звернули увагу. Обговоривши всі свої вимоги разом з віце-прем'єром Павлом Розенком, Олег Іваненко отримав згоду на всі вимоги. Проте, як вже було сказано раніше, майже нічого з обіцяного не було зроблено.