WTF?
     
Затримали броварчанина, який в супермаркеті поцупив чужий телефон

23-го вересня до Броварського відділу поліції надійшло повідомлення від працівниці будівельного супермаркету «Епіцентр», що розташований по вул. Київська, про те, що 22-го вересня під час робочого процесу в супермаркеті, невідома особа здійснила крадіжку мобільного телефона марки «Meizu», сірого кольору, який належить заявниці. Після цього на місце події виїхала слідчо-оперативна група Броварського відділу поліції та працівники ВКП, де під час перегляду відео записів з камер відеоспостереження, які розташовані в торговому залі супермаркету «Епіцентр», встановлено, що крадіжку вище вказаного мобільного телефона здійснив броварчанин 1990-го року народження.

  

В ході оперативно-профілактичного відпрацювання Київської області, працівниками Броварського ВКП останнього затримано поряд з його місцем проживання, а саме в Броварах по вул. Гоголя. Відомо, що чоловік раніше не судимий.
Після затримання, винуватця було доставлено до Броварського відділу поліції, де в останнього вилучено вище вказаний мобільний телефон. На даний час встановлюються свідки та очевидці вище вказаного кримінального правопорушення, встановлюються обставини вчинення даного злочину та проводяться заходи щодо встановлення речових доказів.