WTF?
     
Що чекає на учнів броварської школи №7, "призупинення" будівництва офісного центру та перевірка всіх шкіл міста

На 45-й черговій сесії Броварської міської ради, яка пройшла 27 вересня, більшу частину часу приділили саме питанню про ЗОШ №7. На засідання прийшли й батьки з дітьми, аби почути саме з "перших уст", що чекає на їх дітей.
 
Промову свою Ігор Сапожко почав з історії самої школи, нагадавши, що вона стоїть вже ледве не півстоліття. Також мер сказав, що шатровий дах з самого початку був неправильно закріплений, тому консолі не витримали такого навантаження і, врешті-решт, чотири плити змістилися, потягнувши за собою й п'яту.

Майже в точності ці слова підтвердили й три незалежні експерти, яких запросив на засідання голова міста. Олександр Лісений, Ігор Чегодай та Ігор Романенко в один голос заявили, що все сказане - правда. Також прозвучала інформація про те, що 80% опорних конструкцій в критичному стані й тому треба терміново приймати якісь рішення. До понеділка було обіцяно скласти висновок після повного огляду школи, а також скласти план дій. Наразі необхідно розібрати дах, підперти всі плити й по-новому формувати дві стіни. Робити це все буде компанія «Атлант» протягом 10-12 днів із моменту отримання експертних висновків. Зрозуміло, що діти в цей час навчатися не будуть, тому навчання почнеться лише з 8-го жовтня. Проте стурбованих батьків запевнили, та навіть дали слово, що підперті плити - це явище тимчасове, але воно 100% простоїть до самого літа. А до того часу школу вже приведуть в нормальній стан. Та у зв'язку з цими подіями, мер міста пообіцяв, що будуть перевірені також всі школи та садочки Броварів, і навіть запевнив, що відповідне розпорядження він вже видав.

Ситуація з ЗОШ №7 заківила й телебачення, тому журналісти з камерами та небайдужі батьки ходили до цього закладу освіти аби поспілкуватися з директором та людьми, які відповідають за огляд школи. Нажаль, ніякої нової інформації не пролунало.
 
Проте, також слова експертів поставили під сумнів, через факт того, що поруч з цим закладом освіти почали будувати офісний центр. Батьки не повірили в таку "випадковість", проте Ігор Сапожко завірив, що зміщення плит в школі сталося зовсім не через роботи, що проводилися поруч, оскільки найближчі 10 днів жодних динамічних робіт, які могли би призвести до обвалу, не проводилося. Але, на всякий випадок, будівництво пообіцяли припинити.

Попри цю обіцянку, роботи по вул. Гагаріна, 21, все ж таки продовжуються. Наприклад, сьогодні в соц. мережах повідомили, що батьки дітей, які вчаться в ЗОШ №7,  навіть викликали поліцію, оскільки кран на будівництві "кружляв" туди-сюди, зовсім біля школи.

 

Приїхав наряд поліції - цей випадок зареєстрували та склали протокол.