WTF?
     
Злякався "Хто там"! В Броварах затримали квартирного грабіжника

В ході оперативно-профілактичного відпрацювання Київської області, працівниками Броварського ВКП по вул. Незалежності ,  було помічено підозрілу особу чоловічої статі, який виходив з першого під’їзду багатоповерхового будинку і під час зближення до нього працівників поліції останній намагався втекти та був затриманий.

Затриманим виявився броварчанин,1987 р. н., раніше неодноразово судимий по ст. 309 та за квартирні крадіжки по ст. 185 ч. 3 КК України, в якого при поверхневому огляді виявлено механічні інструменти та відмички.

  

При відпрацюванні працівниками ВКП  жителів цього ж під’їзду встановлено, що одна з мешканців, 1992 р.н., перебуваючи вдома почула, як невідома особа намагається відкрити замок вхідних дверей та на запитання: «Хто там?», - звук відмикання припинився.

Після затримання, злочинника було доставлено до Броварського відділу поліції, де під час відпрацювання останній зізнався та надав правдиві покази, щодо скоєння ним аналогічних крадіжок, а саме квартирних крадіжок на території м. Бровари. Також останній повідомив, що проникав до квартир шляхом підбору ключів. По даним злочинам СВ Броварського відділу поліції відкрито кримінальні провадження.

 На даний час встановлюються свідки та очевидці вище вказаних кримінальних правопорушень, встановлюються обставини вчинення даних злочинів та проводяться заходи щодо встановлення речових доказів.