WTF?
     
Більше 20-ти крадіжок в броварських супермаркетах, а попалась на крадіжці телефону

23-го вересня до Броварського відділу поліції надійшло повідомлення від броварчанки 1988 р. н., про те, що цього ж дня, близько о 15 год перебуваючи по вул. Марії Лагунової, наглядно знайома жінка таємно здійснила крадіжку мобільного телефона марки «SAMSUNG Galaxy», рожевого кольору, який належить заявниці.

Після повідомлення на місце події виїхала слідчо-оперативна група Броварського відділу поліції та працівники ВКП, де під час проведення оперативних заходів, встановлено, що крадіжку вище вказаного телефона здійснила 37-річна броварчанка. В ході оперативно-профілактичного відпрацювання Київської області, працівниками Броварського ВКП затримано після скоєння злочину підозрювану, яка у вчиненні вчинені вище вказаного кримінального правопорушення зізналася. Після чого в останньої було вилучено речові докази.

  

Після затримання підозрюваної, її було доставлено до Броварського ВП, де під час відпрацювання остання зізналась та надала правдиві покази, щодо скоєння нею крадіжок продуктів харчування на території м. Бровари, з наступних точок торгівлі, а саме: близько по 8 епізодів крадіжок з супермаркетів «АТБ» та «Варус», також близько 7 крадіжок з супермаркета «Сільпо» і близько 10 крадіжок з супермаркетів «RC» по всій території міста.

На даний час встановлюються свідки та очевидці вище вказаних кримінальних правопорушень, проводиться збір документації, вилучаються відео записи з камер відео спостереження, які розташовані в приміщеннях даних супермаркетів,  встановлюються обставини вчинення даних злочинів та проводяться заходи по встановленню речових доказів.